Scholz Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Scholz Polska sp. z o.o. praca

Będzin

Domeną działalności Spółki Scholz Polska jest skup, przerób i realizacja dostaw złomu do hut krajowych oraz na rynki zagraniczne.

Spółka dysponuje nowoczesnym sprzętem do załadunku, przewozu i rozładunku złomu, kontenerami, prasonożycą oraz obszernym placem i bocznicą kolejową.

Scholz Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Scholz Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Scholz Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Scholz Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Scholz Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Katowice
  3. Siewierz
  4. Bielsko-Biała
  5. Gliwice
  6. Warszawa
  7. Dąbrowa Górnicza
  8. Będzin
  9. Wrocław
  10. Brzesko

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Scholz Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego C+ E – kraj

    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Scholz Polska Sp. z o.o . firma zajmująca się skupem i sprzedażą złomu na rynku krajowym i zagranicznym poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

      Kierowca samochodu ciężarowego C+ E – kraj

      Zakres obowiązków

      • Załadunek oraz przewóz kontenerów ze złomem zgodnie z bieżącym harmonogramem w obrębie ok 150 km od Będzina,
      • Bieżąca kontrola zużycia samochodów ciężarowych jak również dbanie o ich stan techniczny i wygląd,
      • Wykonywanie drobnych napraw mechanicznych i prac konserwancyjnych

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. B , C, CE z aktualnymi badaniami: psychologicznym i lekarskim,
      • Uprawnienia: obsługa żurawi przenośnych (HDS) będzie dodatkowym atutem,
      • Mile widziane doświadczenie w obsłudze samochodu typu hakowiec - kontenerowiec,
      • Dyspozycyjność,
      • Aktualne szkolenie okresowe kierowcy,
      • Karta kierowcy.

      Oferujemy

      • Praca od poniedziałku do piątku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
      • Codzienne zjazdy do bazy,
      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • Konkurencyjne wynagrodzenie,
      • Niezbędny sprzęt (m.in.tablet,telefon,karta paliowa, ubranie robocze)
      • Możliwość rozwoju zawodowego,
      • Przyjazne warunki pracy,
      • Grupowe ubezpieczenie na życie,
      • Dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,
      • Dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport.

Pracodawcy w Będzinie