Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Wypoczynku Żary praca

Żary
Sport i Rekreacja
Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Wypoczynku Żary najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Wypoczynku Żary

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Wypoczynku Żary

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Wypoczynku Żary poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Wypoczynku Żary - oferty archiwalne

  • Kasjer

    Miejski Ośrodek Sportu Rekreacji i Wypoczynku Żary
    • Żary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca na pływalni Wodnik i kąpielisku na źródlanej, zgodnie z zakresem obowiązków kasjera MOSRiW.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie, zaświadczenie o niekaralności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa o pracę na czas określony 4 miesiące.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Instruktor rekreacji

    • Żary

      Według zawodu, zgodnie z regulaminem pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, sportowe, wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: sportowe
      • Uprawnienia: Instruktor sportu

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach od 06:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00.

Pracodawcy w Żarach