Zakład Metalowy Staryk sp z o.o sp k.

Czy to Twoja firma?

Zakład Metalowy Staryk sp z o.o sp k. praca

Żary

Od ponad trzech dekad Zakład Metalowy Staryk jest synonimem rzetelności i innowacyjności w sercu europejskiego przemysłu metalowego. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku, kiedy to założyciel, pan Henryk Staryk, przekształcił niewielki warsztat w dynamicznie rozwijającą się firmę produkcyjną. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze korzenie tkwią w Żarach, gdzie nieustannie doskonalimy nasze umiejętności i rozszerzamy ofertę.

Specjalizujemy się w produkcji artykułów metalowych, a nasza pozycja na rynku europejskim jest efektem ciągłych inwestycji w najnowocześniejsze technologie i infrastrukturę. Nasz park maszynowy to serce firmy, które tętni życiem dzięki zaawansowanym technikom spawania ręcznego i zrobotyzowanego, malowania proszkowego, toczenia, tłoczenia, frezowania, palenia detali na laserze, gięcia krawędziowego oraz cięcia na gilotynach. To właśnie ta różnorodność usług pozwala nam dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy dumni z posiadania jednej z najnowocześniejszych spawalni w regionie, co jest dowodem naszego zaangażowania w innowacje i jakość. Nasze produkty są synonimem trwałości i precyzji, co potwierdza zdobyty certyfikat jakości. W 2008 roku zostaliśmy wyróżnieni w konkursie "Pracodawca organizator pracy bezpiecznej", co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy dla naszych pracowników.

W Zakładzie Metalowym Staryk rozumiemy, że sukces w branży produkcyjnej to nie tylko zaawansowane maszyny, ale przede wszystkim ludzie – ich pasja, umiejętności i zaangażowanie. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej misji i wartościach w tradycyjnym sensie, nasze działania codziennie odzwierciedlają głębokie przekonanie o znaczeniu jakości, bezpieczeństwa i ciągłego doskonalenia.

Zapraszamy do współpracy i poznania naszej oferty bliżej. W Zakładzie Metalowym Staryk tworzymy nie tylko produkty, ale przede wszystkim trwałe relacje z naszymi klientami, oparte na wzajemnym zaufaniu i profesjonalizmie. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu metalowego.

Zakład Metalowy Staryk sp z o.o sp k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Żary
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Zakład Metalowy Staryk sp z o.o sp k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Metalowy Staryk sp z o.o sp k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Metalowy Staryk sp z o.o sp k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Katowice
  4. Konin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Metalowy Staryk sp z o.o sp k. - oferty archiwalne

  • Kierownik Produkcji

    • Żary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Dzień dobry,

      poszukujemy osoby na stanowisko kierownika produkcji.

      Tylko z doświadczeniem w branży metalowej.

      Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Zobacz więcej:

      Zakres obowiązków

      • Zarządzanie zespołem pracowników produkcji poprzez koordynowanie pracy i ocenę, motywowanie oraz dbałość o rozwój i bezpieczeństwo,
      • Realizacja planów produkcyjnych z wymaganą jakością,
      • Zapewnienie ciągłości produkcji,
      • Tworzenie harmonogramów produkcyjnych w porozumieniu z zarządem firmy,
      • Współpraca z kooperantami i działem zakupów,
      • Nadzór nad dokumentacją techniczną,
      • Kontrola jakościowa produkcji w toku.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży metalowej,
      • Dobra znajomość zagadnień produkcyjnych,
      • Dmiejętność czytania rysunków technicznych,
      • Planowanie i kontrolowanie procesów produkcji,
      • Umiejętność analizowania, rozwiązywania problemów produkcyjnych,
      • Kierowanie kadra pracowniczą.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne i stabilne zatrudnienie w firmie z 30 letnim doświadczeniem,
      • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
      • Wsparcie ze strony pracodawcy i współpracowników.

Pracodawcy w Żarach