Valmet Automotive Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Valmet Automotive sp. z o.o. praca

Żary

Valmet Automotive jest firmą motoryzacyjną, działającą na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 5000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

Valmet Automotive Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Valmet Automotive Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Valmet Automotive Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Elektromechanik (K/M)

    AUDIT HR Sp. z o.o.
    • Kostrzyn nad Odrą
    • umowa o pracę
    Dodana
  • TECHNOLOG SPAWALNIK (K/M)

    • Gorzów Wielkopolski
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • INŻYNIER PROCESU (K/M)

    • Międzyrzecz
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Pakiet socjalny
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Służbowy laptop
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa Valmet Automotive Sp. z o.o.

Siedziba główna

Valmet Automotive Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Żagań
  4. Lipinki Luzyckie
  5. Łódź
  6. Wrocław
  7. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Valmet Automotive Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier Procesu

    • Żary
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • uczestnictwo w projektowaniu procesów produkcyjnych oraz ścisłą kontrolę nad przydzielonym procesem produkcyjnym,
      • tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją technologiczną procesu,
      • optymalizację przydzielonego procesu oraz poprawę ergonomii pracy,
      • analizę zdarzeń oraz wydajności w procesie, podejmowanie działań zapobiegawczych i korygujących.

      Wymagania

      • wykształcenia wyższego (najlepiej technicznego),
      • wiedzy specjalistycznej wynikającej z doświadczenia z pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w przemyśle motoryzacyjnym,
      • znajomości rysunku technicznego,
      • znajomości języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
      • zdolności analitycznych, umiejętności organizacyjnych, umiejętności pracy w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności- cenimy pracę i rozumiemy Twoje potrzeby,
      • Możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 10% wynagrodzenia podstawowego)- doceniamy zaangażowanie,
      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, więc nie martwił się, co przyniesie jutro,
      • Międzynarodowe środowisko pracy, w którym każdy dzień przynosi okazje do rozwoju,
      • Profesjonalne wprowadzenie do firmy – dla nas liczy się człowiek,
      • Szkolenia podnoszące kwalifikacje – najlepsza inwestycja to inwestycja w rozwój,
      • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon) i dobra kawa na początek dnia – dobry start to początek sukcesu :)
      • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, premie świąteczne, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do dojazdów, premie za polecenia pracownicze, wsparcie w rozwoju pasji sportowych i pomaganiu innym, grupowe ubezpieczenie na życie)
      • Miłą atmosferę i uśmiech szefa :)

Pracodawcy w Żarach