Czy to Twoja firma?

Smulders Group Poland sp. z o.o. praca

Żary

Jesteśmy Smulders Projects Poland, dumnym liderem w branży inżynieryjnej i produkcyjnej, z głębokimi korzeniami w Żarach, w sercu zachodniej Polski. Od 2011 roku, nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie technicznie zaawansowanych konstrukcji stalowych, przyczyniły się do rozwoju sektora morskich wież wiatrowych i platform wydobywczych. Nasze produkty są stworzone, by wytrzymać ekstremalne warunki na morzu, co świadczy o naszej nieustannej dążności do doskonałości.


Nasza historia jest historią ciągłego rozwoju i adaptacji. Przełomowym momentem dla nas było przekształcenie się z Fabryki Konstrukcji Stalowych i Maszyn "Spomasz" S.A. w Smulders Projects Poland w czerwcu 2023 roku, a następnie połączenie z innymi spółkami grupy w listopadzie tego samego roku. Te zmiany umocniły naszą pozycję na rynku i pozwoliły na jeszcze lepsze sprostanie potrzebom naszych klientów.

Z dumą zatrudniamy 260 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej firmy. To dzięki ich umiejętnościom i zaangażowaniu możemy oferować produkty najwyższej jakości, spełniające wszelkie normy techniczne. Nasz zaawansowany park maszynowy jest świadectwem naszej innowacyjności i dążenia do ciągłego doskonalenia procesów produkcyjnych.

Nasza oferta to nie tylko produkcja, ale i montaż niemieszkalnych budynków przemysłowych, takich jak stadiony, centra logistyczne, hale produkcyjne i magazynowe. Dostarczamy kompleksowe usługi inżynierskie, które są fundamentem naszej wszechstronności i elastyczności.

Jesteśmy dumni z naszej międzynarodowej obecności, obsługując klientów nie tylko z Polski, ale i z całej Europy, w tym z Holandii, Belgii, Niemiec i Szwajcarii. Rozumiemy globalne wyzwania i jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom rynków międzynarodowych.

W Smulders Projects Poland wierzymy, że nasza siła tkwi w połączeniu tradycji z nowoczesnością, a nasze doświadczenie i umiejętności są gwarancją sukcesu każdego projektu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii sukcesu. Razem możemy tworzyć przyszłość inżynierii i produkcji na najwyższym poziomie.

Smulders Group Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Smulders Group Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Smulders Group Poland Sp. z o.o.

Mapa Smulders Group Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Smulders Group Poland Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Pracodawcy w Żarach