Czy to Twoja firma?

Multimon Polska sp. z o.o. praca

Żary

Jesteśmy Multimon Polska Sp. z o.o., firma z ponad czterdziestoletnią tradycją w branży ochrony przeciwpożarowej, która z pasją i zaangażowaniem chroni to, co najcenniejsze: życie, środowisko i dobytek naszych klientów. Nasza historia rozpoczęła się w 1982 roku, a od 2002 roku działamy dynamicznie na polskim rynku, stale rozwijając nasze kompetencje i poszerzając ofertę o nowoczesne rozwiązania.

Z siedzibą w malowniczym Żarach, jesteśmy częścią większej grupy firm z Kirchheim koło Monachium, gdzie nasz zespół liczący około 650 osób codziennie dąży do doskonałości. W Polsce, z ponad 100 pracownikami, tworzymy lokalną siłę, która przyczynia się do naszej solidnej pozycji na rynku. Jako jedni z liderów w niemieckiej branży ochrony przeciwpożarowej, jesteśmy dumni, że możemy oferować usługi na najwyższym poziomie.

Nasze usługi obejmują doradztwo i planowanie systemów ochrony przeciwpożarowej, realizację, zaopatrzenie, produkcję i instalację systemów, a także obsługę techniczną i konserwację dla ciągłej gotowości operacyjnej systemów. Specjalizujemy się w projektowaniu automatycznych systemów ochrony przeciwpożarowej "pod klucz", które są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Innowacja i jakość to dla nas nie tylko hasła marketingowe, ale realne działania, które wprowadzamy na co dzień. Rozwijamy się tam, gdzie jesteśmy potrzebni, a nasze sprawdzone i potwierdzone normy dla bezpieczeństwa użytkowników są gwarancją naszej niezawodności. Stale doskonalimy i ciągle szkolimy nasz personel, aby zapewnić najwyższą jakość naszych usług.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy naszą firmę. Przedsiębiorcze i zrównoważone działania, skoncentrowane na klientach, środowisku i pracownikach, to nasza filozofia. Zaufanie, otwartość i kompetencja to klucz do naszego ciągłego rozwoju. Jesteśmy blisko naszych klientów i partnerów biznesowych, nawet w czasach globalizacji i rosnącej anonimowości usług.

Z międzynarodową obecnością w 17 lokalizacjach, w 10 krajach, nasz kompetentny zespół jest zawsze gotowy, by sprostać wyzwaniom i zapewnić bezpieczeństwo tam, gdzie jest to najbardziej potrzebne. Nasza misja to zachowanie wartości, ochrona życia i środowiska oraz zapewnienie naszym klientom pewności bezpieczeństwa materialnego ich mienia.

W Multimon Polska Sp. z o.o. wiemy, że nasza praca ma ogromne znaczenie. Dlatego każdego dnia wkładamy całe nasze serce i umiejętności w to, by świat był bezpieczniejszym miejscem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali.

Multimon Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Multimon Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Multimon Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Multimon Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Multimon Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Multimon Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Kraków
  4. Zary
  5. Zielona Góra
  6. Wrocław
  7. Wodzisław Śląski
  8. Gdańsk
  9. Lubsko
  10. Pobiedziska

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Multimon Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta

    • Żary
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • W związku z ciągłym rozwojem firmy, międzynarodowa firma z branży ppoż. poszukuje pracownika na stanowisko:

      Kreślarz AutoCad / Asystent projektanta ze znajomością AutoCad i wykształceniem technicznym.

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie / przygotowywanie dokumentacji projektowych;
      • Wykonywanie prac projektowych pod nadzorem kierownika projektu;
      • Wyjazdy na budowę celem weryfikacji wprowadzanych zmian i nanoszenie ich w dokumentacji;
      • Inne polecenia przełożonego związane z ww. pracami i stanowiskiem (szczegółowy zakres obowiązków do omówienia podczas rozmowy o pracę).

      Wymagania

      • Znajomość ACad na poziomie 2D (jeśli jest znajomość dodatkowo 3D, to też mile widziane);
      • Znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego dodatkowym atutem;
      • Ogólna wiedza z zakresu rysunków technicznych, instalacyjnych, inżynierskich i umiejętność czytania tych rysunków;
      • Ogólna wiedza techniczna instalacyjna (instal. sanitarne);
      • Zaangażowanie

      Oferujemy

      • Praca w młodym zespole pracowników.
      • Możliwość rozwoju w branży ppoż. zależna od własnego zaangażowania.
      • Wraz z rozwojem technicznym możliwość awansowania i samodzielnego prowadzenia projektów / kontraktów.

Pracodawcy w Żarach