Czy to Twoja firma?

RESTAURACJA & PUB KORONA BARTOSZ KAMIŃSKI praca

Augustów

Witajcie w świecie smaków i tradycji, które łączymy z nowoczesnością – to my, RESTAURACJA & PUB KORONA BARTOSZ KAMIŃSKI. Nasza historia zaczęła się w malowniczym Augustowie, przy rynku Zygmunta Augusta 15/3, w dniu 9 lipca 2007 roku. Od tamtej pory nieustannie dążymy do tego, by nasze dania były synonimem jakości i niezapomnianych doznań kulinarnych.

Specjalizujemy się w prowadzeniu stałych placówek gastronomicznych, gdzie każdy gość może poczuć się wyjątkowo, delektując się starannie przygotowanymi potrawami. Rozumiemy potrzeby naszych klientów, dlatego oferujemy także usługi kateringowe, dostarczając nasze wyśmienite dania prosto do Was, niezależnie od okazji. Przygotowywanie i podawanie napojów to kolejna dziedzina, w której pragniemy zapewnić Wam najwyższą jakość i serwis.

Ale nasza pasja nie kończy się na gastronomii. Z równym zaangażowaniem podchodzimy do produkcji gotowych wyrobów tekstylnych, odzieży, toreb oraz gier i zabawek. Wierzymy, że w każdym z tych produktów można odnaleźć część naszej duszy i zaangażowania, które wkładamy w ich tworzenie.

Nasza oferta detaliczna gier i zabawek to propozycja dla tych, którzy szukają oryginalnych i wysokiej jakości produktów, które sprawią radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać produkty, które łączą pokolenia i są źródłem wspólnych chwil pełnych uśmiechu.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, to każdego dnia dajemy z siebie wszystko, aby nasze usługi i produkty stały się wyznacznikiem najwyższych standardów. Nasze dążenie do doskonałości i dbałość o szczegóły to cechy, które, mamy nadzieję, są odczuwalne w każdym aspekcie naszej działalności.

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszej Restauracji & Pubu Korona Bartosz Kamiński, aby wspólnie celebrować smak i jakość, które są dla nas najważniejsze. Do zobaczenia w Augustowie!

RESTAURACJA & PUB KORONA BARTOSZ KAMIŃSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy RESTAURACJA & PUB KORONA BARTOSZ KAMIŃSKI

Praca alert - powiadomienia

Praca RESTAURACJA & PUB KORONA BARTOSZ KAMIŃSKI

  • Kelner

    RESTAURACJA & PUB KORONA BARTOSZ KAMIŃSKI
    • Augustów
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pomoc kuchenna

    • Augustów
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RESTAURACJA & PUB KORONA BARTOSZ KAMIŃSKI

Siedziba główna

RESTAURACJA & PUB KORONA BARTOSZ KAMIŃSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Augustów
  3. Katowice
  4. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca RESTAURACJA & PUB KORONA BARTOSZ KAMIŃSKI - oferty archiwalne

  • Kelner

    • Augustów
    • Zakres obowiązków

      dbanie o czystość stolików i sali oraz odpowiednie nakrycie stołu (np. ułożenie sztućców),
      witanie gości i wskazywanie im właściwego stolika,
      podawanie menu oraz udzielanie informacji na temat oferty lokalu gastronomicznego,
      przyjmowanie zamówień od klientów,
      przynoszenie gościom zamówionych przez nich dań i napojów,
      zabieranie zbędnych naczyń ze stołu,
      przekazywanie klientom rachunku, a także przyjmowanie zapłaty.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 18,30 zł/1h

Pracodawcy w Augustowie