Czy to Twoja firma?

Holiday Boat Tourist praca

Augustów

Witaj na pokładzie Holiday Boat! Nasza podróż rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy to Daniel Wałamaniuk, z pasją do wody i żeglugi, założył naszą firmę w malowniczym Augustowie. Od tego czasu, z dumą pływamy po falach Kanału Augustowskiego, oferując naszym gościom niezapomniane rejsy turystyczne i wyjątkowe doświadczenia na wodzie.

Nasze luksusowe katamarany to więcej niż tylko środek transportu – to ruchome przestrzenie do celebracji życia. Każdy z nich jest wyposażony tak, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo, co potwierdzają certyfikaty CE oraz akceptacja przez PIP, SANEPiD, PRS i Żeglugę Polską. Jesteśmy dumni, że jako jedyni w Europie posiadamy certyfikat CE na nasz słoneczny pokład, który jest idealnym miejscem na relaks i podziwianie piękna przyrody.

W Holiday Boat wierzymy, że każda chwila na wodzie jest okazją do świętowania. Dlatego też z radością organizujemy różnorodne wydarzenia – od kameralnych wieczorów panieńskich i kawalerskich, przez romantyczne zaręczyny, aż po eleganckie wesela. Nasze katamarany są także doskonałym miejscem na profesjonalne spotkania biznesowe, szkolenia i prezentacje, które zyskują wyjątkowy charakter dzięki otoczeniu wody i natury.

Jesteśmy przekonani, że nasza flota nowoczesnych i komfortowych jednostek pływających wyróżnia nas na rynku i pozwala dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Nasza załoga, choć liczby pracowników nie ujawniamy, to serce firmy – to oni każdego dnia dbają o to, by każdy rejs był nie tylko bezpieczny, ale i niezapomniany.

Zapraszamy Cię do wspólnego odkrywania kanałów Augustowa i tworzenia niezapomnianych wspomnień na pokładzie Holiday Boat. Dołącz do naszej podróży i pozwól sobie na chwilę relaksu w otoczeniu natury, z dala od codziennego zgiełku. Czekamy na Ciebie!

Holiday Boat Tourist najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Holiday Boat Tourist

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Holiday Boat Tourist

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ KSIĘGOWY

    RARPIT SP Z O.O.
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • 4 500-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Holiday Boat Tourist

Siedziba główna

Holiday Boat Tourist poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Holiday Boat Tourist - oferty archiwalne

  • Księgowy(a)

    Holiday Boat Tourist
    • Augustów
    • pełny etat
    • Zapraszam chętnych do mojego zespołu na stanowisko księgowy(a) do prowadzenia księgowości firmowej. Firma zajmuje się głównie produkcją. Wynagrodzenie do uzgodnienia wedle kwalifikacji zawodowych oraz doświadczenia.

      Zakres obowiązków

      • Bieżąca weryfikacja i księgowanie faktur;
      • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów;
      • Pomoc w przygotowywaniu raportów na potrzeby korporacyjne;
      • Sporządzanie deklaracji podatkowej, sprawozdań finansowych;
      • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS);
      • Prowadzenie akt osobowych pracowników;
      • Pilnowanie terminów;

      Wymagania

      • Mile widziana wysoka znajomość prawa podatkowego;
      • Znajomość programów kasowo-księgowych;
      • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości;
      • Wykształcenie wyższe;
      • Umiejętność organizacji czasu pracy, dokładność;

      Oferujemy

      • Dobra kawa i super zespół ;)
      • Stabilne zatrudnienie;
      • Dogodne warunki pracy
      • Samodzielność;
      • Możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia;

Pracodawcy w Augustowie