Czy to Twoja firma?

Gadżet-szop praca

Augustów

Witaj w świecie Gadżet-szop Augustów, miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy upominek niesie ze sobą historię. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją do tworzenia niezapomnianych wspomnień, które zapisują się w sercach i domach naszych klientów.

Nasza podróż rozpoczęła się wiele lat temu w malowniczym Augustowie, gdzie zrodziła się wizja miejsca pełnego magii i uroku. Od tamtej pory, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie – od wyjątkowych balonów, które dodają splendoru każdej uroczystości, po dekoracje, które przemieniają przestrzeń w miejsce pełne ciepła i stylu.

Z dumą podkreślamy, że nasz zespół to fundament naszego sukcesu. To dzięki ich zaangażowaniu i kompetencjom możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Rozumiemy, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, to wynik ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do perfekcji. Dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale.

Nasze dekoracje to nasza wizytówka – wykonane z pasją i precyzją, stanowią one konkurencyjną przewagę, która wyróżnia nas na tle innych. W Gadżet-szop Augustów wierzymy, że piękno tkwi w szczegółach, a każdy element dekoracji jest równie ważny.

Chociaż nie ujawniamy wszystkich kart, nasze dotychczasowe osiągnięcia i pozytywne opinie klientów są najlepszym świadectwem naszej pozycji na rynku. Zapraszamy do świata Gadżet-szop Augustów, gdzie każdy gadżet ma swoją historię, a każda dekoracja jest kluczem do niezapomnianych chwil.

Gadżet-szop najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Augustów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Gadżet-szop

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gadżet-szop

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gadżet-szop

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Gadżet-szop
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Gadżet-szop - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie upominkowym

    Gadżet-szop
    • Augustów
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta

      Obsługa kasy fiskalnej

      Przyjmowanie zamówień

      Przyjmowanie i wycena towaru

      Dbanie o ład i porządek w miejscu pracy

      Ekspozyjca towarów

      Pomoc przy wykonywaniu dekoracji okolicznościowych- głównie wesel

      Wymagania

      Dyzpozycyjność

      Prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      Praca w miłej atmosferze, możliwośc przwoju i zdobycia nowych umiejętności

Pracodawcy w Augustowie