KRATKI.PL

Czy to Twoja firma?

KRATKI.PL praca

Jedlińsk

Jesteśmy KRATKI.PL, duma narodowa i lider w produkcji kominków oraz akcesoriów kominkowych. Nasza historia zaczęła się w 1998 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć kratki kominkowe, które szybko podbiły serca użytkowników. Z siedzibą we Wsola pod Radomiem, zbudowaliśmy silną markę, która jest synonimem jakości i innowacyjności.

Jako firma z polskim rodowodem, jesteśmy dumni z naszego pochodzenia i zawsze stawiamy na "Dobre, bo polskie". Nasze produkty, od żeliwnych i stalowych wkładów kominkowych, przez biokominki, aż po paleniska i grile ogrodowe, są nie tylko efektywne i bezpieczne, ale również reprezentują najwyższe standardy wykonania.

Nasza pozycja na rynku europejskim to wynik nieustannych starań i bezpośredniego kontaktu z klientem. Rozumiemy potrzeby naszych odbiorców i zawsze staramy się wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom. Inwestujemy w nasze zaplecze produkcyjne, aby każdy produkt z linii KRATKI.PL był synonimem niezawodności i trwałości.

Dbamy o to, by nasze urządzenia grzewcze były nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne i przyjazne dla środowiska. Oferujemy także profesjonalny montaż urządzeń, takich jak pompy ciepła czy systemy fotowoltaiczne, co sprawia, że jesteśmy partnerem kompleksowym w zakresie ogrzewania domów i przestrzeni użytkowych.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy relacje zarówno z partnerami biznesowymi, jak i z naszymi pracownikami. Wzajemny szacunek i partnerskie standardy współpracy to dla nas klucz do sukcesu.

Zapraszamy do świata KRATKI.PL, gdzie ciepło domowego ogniska łączy się z nowoczesnością i bezpieczeństwem. Razem z nami stwórz przestrzeń, w której chce się być.

KRATKI.PL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center internet / e-commerce / nowe media magazyn it (informatyka)

Oferty pracy KRATKI.PL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRATKI.PL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KRATKI.PL

Siedziba główna

KRATKI.PL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
KRATKI.PL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Łódź
  3. Olsztyn
  4. Bielsko-Biała
  5. Gdynia
  6. Konskie
  7. Radom
  8. Stargard

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KRATKI.PL - oferty archiwalne

  • Handlowiec z językiem angielskim lub niemieckim

    KRATKI.PL
    • Jedlińsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Bieżąca obsługa klientów indywidualnych i biznesowych, przygotowywanie ofert oraz koordynowanie realizacji zamówień.
      • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
      • Realizacja celów sprzedażowych.

      Wymagania

      • Biegła znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
      • Orientacja na wynik.
      • Komunikatywność.
      • Szukamy ludzi samodzielnych i zorganizowanych, dla których wyzwaniem i przyjemnością jest sprzedaż.
      • Pracujemy stacjonarnie w siedzibie firmy.

      Mile widziane

      • Znajomość języka francuskiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Pracę w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu.
      • Atrakcyjne i przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki.
      • Możliwość rozwoju zawodowego.
      • Pracę w zespole, w którym wzajemnie sobie pomagamy i motywujemy.
      • Szkolenie wdrożeniowe w pierwszym okresie pracy.
  • Sprzedawca w salonie kominkowym

    KRATKI.PL
    • Łódź
    • 5 000-7 000 zł / mies.

      • Kompleksowa obsługa klienta, doradztwo oraz wycena.
      • Utrzymanie wysokich standardów obsługi.
      • Opieka nad salonem sprzedaży.
      • Dbanie o wizerunek Marki.

      Wymagania

      • Doświadczenie w sprzedaży.
      • Zdolności słuchania i rozumienia potrzeb klienta.
      • Kreatywność, komunikatywność i pewność siebie, które ułatwią Ci kontakt z klientem.
      • Prawo jazdy kat B.

      • Doświadczenie w branży kominkowej.

      Oferujemy

      • Zarobki B2B – 7000 netto, UoP 4000 netto.
      • Niezbędne narzędzia do realizowania powierzonych zadań.
      • Pracę w stale rozwijającej się firmie ze stabilną pozycją na rynku.
      • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji.

  • Menadżer sprzedaży działu export

    KRATKI.PL
    • Jedlińsk
    • kontrakt b2b

      Kogo szukamy?

      Menadżera sprzedaży potrafiącego:

      • Zdobywać nowych Partnerów i nowe rynki,

      • Dopasować strategię sieci sprzedaży do danego rynku,

      • Uzyskać synergię pomiędzy kanałami sprzedaży stacjonarną i internetową,

      • Skutecznie motywować i rozwijać swój zespół.

      Cel:

      • Podwojenie sprzedaży na rynkach eksportowych w ciągu 24 miesięcy.

      Wymagania

      Nie aplikuj, jeżeli:

      • źle czujesz się bez stałego wsparcia przełożonego,

      • stresuje Cię samodzielne podejmowanie decyzji i branie za nie odpowiedzialności,

      • potrzebujesz sztywnych zasad, procedur i procesów,

      • wykluczasz prace w terenie, wolisz pracę tylko za biurkiem.

      Oferujemy

      • rozpoznawalność marki – 25 lat na rynku - obecnie sprzedaż do 61 krajów,
      • pracę w zespole, który swoją prace traktuje z pasją,
      • udział w wypracowanym zysku – brak górnego limitu wynagrodzenia,
      • rzeczywistą decyzyjność,
      • wsparcie marketingowe, rekrutacyjne i techniczne.

Pracodawcy w Jedlińsku