Czy to Twoja firma?

POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA praca

Szczecin

Od momentu naszego powstania w 2000 roku, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach nieustannie dba o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Jako zaufany Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, nasza działalność koncentruje się na ochronie zdrowia publicznego, kontroli sanitarnych standardów oraz prowadzeniu działań przeciwepidemicznych.

Nasza historia zaczyna się w maju 2000 roku, kiedy to pod egidą Wojewody Łódzkiego rozpoczęliśmy naszą misję ochrony zdrowia mieszkańców. Z biegiem lat, dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszego zespołu, staliśmy się kluczowym elementem systemu zdrowia publicznego w regionie.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, które są fundamentem zdrowia publicznego. Prowadzimy szczegółowe badania i analizy laboratoryjne, które pozwalają na szybką i skuteczną reakcję na potencjalne zagrożenia. Nasze pomiary środowiskowe i oceny warunków zdrowotnych są niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu życia w naszej społeczności. Ponadto, nasza działalność przeciwepidemiczna oraz opracowywanie analiz i ocen epidemiologicznych są kluczowe w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się chorób.

Jesteśmy również obecni w codziennym życiu mieszkańców, przeprowadzając kontrole sanitarne w obiektach produkujących i wprowadzających do obrotu żywność, placówkach edukacyjnych oraz obiektach komunalnych. Nasze działania mają na celu zapewnienie, że każdy aspekt środowiska, w którym żyjemy, spełnia najwyższe standardy higieniczne.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, to każdego dnia dążymy do tego, aby nasze działania były synonimem zaufania i profesjonalizmu. Nasze usługi są wykonywane z myślą o dobru społeczności i zawsze kierujemy się zasadami odpowiedzialności oraz empatii.

Nasze zaangażowanie w promocję zdrowia i edukację zdrowotną jest nieustanne. Organizujemy i koordynujemy działania mające na celu podnoszenie świadomości zdrowotnej wśród mieszkańców, co przekłada się na lepszą jakość życia w naszym powiecie.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak wpływamy na życie ludzi. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poddębicach to nie tylko miejsce pracy – to nasza pasja i odpowiedzialność za zdrowie naszej społeczności.

POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport it (informatyka) praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA

Siedziba główna

POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA - oferty archiwalne

  • Specjalista administracji publicznej/stanowisko: pracownik oddziału higieny pracy/stażysta młodszy a

    POWIATOWA STACJA SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNA
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - kontrola przestrzegania przepisów dotyczących warunków pracy,
      - koordynowanie i prowadzenie działań związanych z nadzorem nad przestrzeganiem przepisów w zakresie narażenia zawodowego pracowników,
      - prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie bieżącego nadzoru sanitarnego,
      - koordynowanie m i prowadzenie działań związanych nad przestrzeganiem przepisów dotyczących substancji chemicznych i ich mieszanin, produktów bakteriobójczych, detergentów, produktów kosmetycznych,
      - koordynowanie i prowadzenie działań związanych z nadzorem nad przestrzeganiem przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: PRACA W ZESPOLE, OBSŁUGA KOMPUTERA
      • Inne wymagania: Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem. Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu: chemia, ochrona środowiska, biologia, materiałoznawstwo, bezpieczeństwo i higiena pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 186 do 5 478 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator/kierowca

    • Szczecin

      - codzienna obsługa powierzonego środka transportu,
      - obsługa wyjazdów zleconych przez przełożonego,
      - wypełnianie kart drogowych,
      - przestrzeganie terminów ważności przeglądów rocznych,
      - wykonywanie prac przeładunkowych w czasie wyjazdów służbowych,
      - rozliczanie zakupionego paliwa,
      - załączanie agregatu prądotwórczego, utrzymywanie go w pełnej gotowości,
      - wykonywanie prac gospodarczych na terenie stacji,
      - prace warsztatowe,
      - utrzymywanie porządku na terenie stacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, PRACA W ZESPOLE, BADANIA PSYCHOLOGICZNE, ZNAJOMOŚĆ TOPOGRAFII MIASTA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 774 PLN

Pracodawcy w Szczecinie