Centrum Języka Angielskiego NEAL

Czy to Twoja firma?

Centrum Języka Angielskiego NEAL praca

Bielsko-Biała

Witajcie w Centrum Języka Angielskiego NEAL w Bielsko-Białej. Nasza podróż rozpoczęła się 1 lipca 2011 roku, kiedy to postanowiliśmy, że naszą misją będzie dostarczanie najwyższej jakości usług edukacyjnych. Jesteśmy dumni, że możemy podzielić się z Wami naszą pasją do języka angielskiego, oferując zajęcia, które są nie tylko efektywne, ale i inspirujące.

Od pierwszych dni naszej działalności, jakość była naszym znakiem rozpoznawczym. Uważamy, że najlepsza reklama to zadowoleni studenci, którzy dzięki naszym lekcjom osiągają realne postępy. Nasze kursy są skrojone na miarę potrzeb uczących się, niezależnie od ich poziomu zaawansowania. Wierzymy, że każdy ma w sobie potencjał do opanowania języka angielskiego, a naszym zadaniem jest dostarczenie narzędzi, które pomogą odkryć i rozwijać ten potencjał.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego testu wstępnego, który pomoże nam ocenić Wasz poziom i dopasować odpowiedni program nauczania. Co więcej, oferujemy również bezpłatne zajęcia próbne, abyście mogli przekonać się o wysokiej jakości naszych usług przed podjęciem decyzji o dalszej nauce.

Jesteśmy zlokalizowani w sercu Bielsko-Białej, ale nasze ambicje sięgają daleko poza granice miasta. Naszym celem jest, aby każdy uczący się u nas czuł się pewnie i komfortowo, używając języka angielskiego w różnych kontekstach – zarówno w życiu codziennym, jak i profesjonalnym.

Dołączcie do naszej społeczności i odkryjcie radość płynącą z nauki i używania języka angielskiego. Razem możemy osiągnąć więcej!

Centrum Języka Angielskiego NEAL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Centrum Języka Angielskiego NEAL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Języka Angielskiego NEAL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Centrum Języka Angielskiego NEAL

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Zabrze
  2. Bielsko-Biała
  3. Ruda Śląska
  4. Cieszyn
  5. Pruszków
  6. Rybnik
  7. Wągrowiec
  8. Gdańsk
  9. Opole

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Centrum Języka Angielskiego NEAL - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego

    • Bielsko-Biała
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Centrum Języka Angielskiego NEAL poszukuje Lektorów języka angielskiego!

      Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć z języka angielskiego stacjonarnie i online

      Wymagania

      • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
      • doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego
      • kreatywność
      • odpowiedzialność
      • komunikatywność
      • rzetelność

      Oferujemy

      • pracę full-time/part-time oraz elastyczne godziny pracy
      • szkolenia podnoszące umiejętności
      • stawki do 90pln brutto w zależności od długości jednostki lekcyjnej

      Preferujemy współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą (B2B) i ze studentami (umowa zlecenie).

    • część etatu

      • prowadzenie zajęć z języka angielskiego stacjonarnie i online

      Wymagania

      Oferujemy

      • dowolną liczbę lekcji oraz elastyczne godziny pracy
      • stawki do 100pln brutto za jednostkę lekcyjną

      Preferujemy współpracę ze studentami i osobami prowadzącymi działalność gospodarczą (B2B), ale z obiecującym kandydatem nie wykluczamy również innej formy współpracy:)

Pracodawcy w Bielsku-Białej