Czy to Twoja firma?

NUMENA sp. z o.o. praca

Starachowice

Jesteśmy Numena, Twoim zaufanym dostawcą farb, szkła i wyrobów metalowych. Nasza historia zaczęła się w 2015 roku w malowniczym Starachowicach, gdzie do dziś jesteśmy dumni z tego, że możemy służyć lokalnej społeczności i klientom z całego regionu. Od naszych skromnych początków, skupiliśmy się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości, które znajdziesz w naszych wyspecjalizowanych sklepach detalicznych.

Jako firma, zawsze dążyliśmy do tego, aby być więcej niż tylko punktem sprzedaży. Chcemy być miejscem, gdzie każdy klient czuje się wysłuchany i doceniony, a nasze produkty są synonimem niezawodności i trwałości. Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej oferty, możemy zapewnić, że każdy produkt, który znajdziesz w Numena, został wyselekcjonowany z myślą o Twoich potrzebach.

Jakość i zaufanie to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Z dumą współpracujemy z "ITM POLSKA" oraz Anną Lucyną Jurkiew, co świadczy o naszym zaangażowaniu w rozwój i stabilność. Z kapitałem zakładowym w wysokości 1 000 000 zł, jesteśmy solidnym partnerem w biznesie, na którym możesz polegać.

Choć nie możemy teraz podzielić się naszą misją czy wartościami, które nas kierują, wierzymy, że każde działanie, które podejmujemy, mówi samo za siebie. Nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów, które pomagają przekształcać przestrzenie życiowe i robocze naszych klientów, jest odzwierciedleniem naszej pasji do poprawy jakości życia.

W Numena, każdy dzień to nowa możliwość, aby lepiej służyć naszym klientom i społeczności. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej historii i odkrył, jak możemy wspólnie tworzyć lepszą przyszłość.

Oferty pracy NUMENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NUMENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NUMENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca NUMENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier sprzedawca (pp)

    NUMENA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Starachowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klientów, przyjmowanie towaru do magazynu, wydawanie towaru z magazynu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Starachowicach