Czy to Twoja firma?

Animex Foods sp z .o.o praca

Starachowice
Animex Foods sp z .o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika magazyn zarządzanie / dyrekcja wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Animex Foods sp z .o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Animex Foods sp z .o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Animex Foods sp z .o.o

Siedziba główna

Animex Foods sp z .o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Animex Foods sp z .o.o - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcyjny

    Animex Foods sp z .o.o
    • Starachowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa procesów produkcyjnych, obsługa maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji mięsa, wędlin, jelit i innych prac które związane są z produkcją, prace ręczne dbanie o utrzymanie odpowiedniej jakości produkowanych towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Starachowicach