Czy to Twoja firma?

PPHU STAR SAN DUO praca

Starachowice

Od 2002 roku, PPHU STAR SAN DUO jest dumnie zakorzeniona w branży samochodowej, dostarczając niezawodne rozwiązania w zakresie specjalistycznych zabudów pojazdów oraz sprzedaży maszyn budowlanych i pojazdów specjalistycznych. Nasza historia to opowieść o innowacji, jakości i nieustannym dążeniu do doskonałości.


Jesteśmy zespołem profesjonalistów, których pasją jest dostarczanie produktów i usług, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów. Nasze ogromne zaplecze techniczne i doświadczenie załogi pozwalają nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo warsztaty techniczne na kółkach, skrzynie ładunkowe, wywroty, dźwigi, żurawie, podesty ruchome oraz zabudowy brygadowe i osinobusy do przewozu ludzi.

Z dumą podkreślamy, że nasze usługi są potwierdzone najwyższymi standardami jakości, co znajduje odzwierciedlenie w przyjętym i wdrożonym Systemie Zarządzania Jakością PN-EN ISO 9001:2015-10 oraz AQAP 2110:2016. Posiadamy również koncesję MSWiA, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie produktów o przeznaczeniu wojskowym.

Nasze usługi serwisowe i remontowe obejmują remonty podestów i żurawi, pojazdów wojskowych, a także jesteśmy autoryzowanym serwisem Fassi i Jelcz. Nasza oferta to również specjalistyczne pojazdy, takie jak samochody pożarnicze, pojazdy dwudrogowe oraz modernizacja legendarnego STAR 266.

Wyróżnia nas elastyczność i zdolność dostosowania naszych produktów do indywidualnych potrzeb klienta. W dobie konkurencji, to właśnie wysoka jakość naszych usług, profesjonalne doradztwo techniczne oraz personalizacja rozwiązań stanowią klucz do naszego sukcesu.

W PPHU STAR SAN DUO wierzymy, że zaufanie naszych klientów to najcenniejsza waluta. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już teraz cieszą się z niezawodności i jakości naszych produktów i usług. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która trwa już ponad dwie dekady.

PPHU STAR SAN DUO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika media / pr / reklama / marketing logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PPHU STAR SAN DUO

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU STAR SAN DUO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU STAR SAN DUO

Siedziba główna

PPHU STAR SAN DUO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PPHU STAR SAN DUO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Mragowo
  3. Starachowice
  4. Krzeszowice
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Starachowicach