SEPARATOR Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

SEPARATOR sp. z o.o. praca

Katowice

BPiRI SEPARATOR Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach inżynieryjno - realizacyjnych. Posiadamy ponad 70-letnie doświadczenie w projektowaniu zakładów przeróbki kopalń. Przez ostanie kilkanaście lat BPiRI SEPARATOR ściśle współpracowało z amerykańską firmą posiadającą ponad 100 letnią tradycję i doświadczenie w przeróbce, transporcie i utylizacji węgla i innych minerałów.

SEPARATOR Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Katowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy SEPARATOR Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SEPARATOR Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SEPARATOR Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Koniecpol
  4. Bytom
  5. Kędzierzyn-Koźle
  6. Poznań
  7. Zabrze
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SEPARATOR Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Konstruktor Branży Budowlanej

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Biuro Projektów poszukuje do swojego zespołu Konstruktorów Branży Budowlanej

      Zakres obowiązków

      • sporządzanie dokumentacji projektowej, koncepcyjnej oraz warsztatowej
      • prowadzenie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego
      • uczestnictwo w rozwiazywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektu
      • opracowywanie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych
      • opracowywanie specyfikacji technicznej, opisów technicznych, przedmiarów

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów o kierunku technicznym
      • znajomość czytania i opracowywania dokumentacji technicznej
      • odpowiedzialność, sprawność działania, zadaniowość
      • umiejętność pracy w zespole
      • znajomość obsługi oprogramowania AutoCad

      Mile widziane:

      • uprawnienia budowlane do projektowania w branży budowlanej
      • doświadczenie na samodzielnym stanowisku

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie
      • atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa + premia zadaniowa
      • udział w ciekawych projektach
      • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
      • możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych, projektowych i wykonawczych
      • świadczenia w ramach ZFŚS
      • ubezpieczenie grupowe
      • spotkania integracyjne
      • elastyczny czas pracy
  • Asystent projektanta branży budowlanej/mechanicznej

    • Katowice
    • запрошуємо працівників з України
    • Biuro Projektów poszukuje do swojego zespołu Asystentów projektanta branży budowlanej lub mechanicznej

      • Sporządzanie dokumentacji projektowej, koncepcyjnej oraz warsztatowej
      • Prowadzenie prac projektowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej oraz wymaganiami Zamawiającego
      • Wykonywanie obliczeń konstrukcji pod nadzorem Projektanta
      • Współpraca i koordynacja prac z projektantami innych branż
      • Udział w opracowywaniu specyfikacji technicznej, opisów technicznych, przedmiarów

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
      • Samodzielność, odpowiedzialność, sprawność działania i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Mile widziana znajomość obsługi oprogramowania Tekla, AutoCad
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
      • Adekwatne do umiejętności wynagrodzenie
      • Udział w ciekawych projektach
      • Stabilne zatrudnienie
      • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Katowicach