Czy to Twoja firma?

GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ sp. z o.o. praca

Paczyna

Witajcie w świecie Grupy Producentów Owoców i Warzyw KLIMOWICZ, gdzie pasja do rolnictwa łączy się z nowoczesnością i tradycją rodzinnej firmy. Od 2008 roku jesteśmy dumni z tego, że dostarczamy Wam produkty najwyższej jakości, które są owocem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania. Nasza oferta to przede wszystkim świeże warzywa szklarniowe, takie jak pomidory i ogórki, które dojrzewają pod czujnym okiem nowoczesnych systemów zarządzania klimatem. Ale to nie wszystko – nasze pola obfitują również w zboża, rzepak, kukurydzę oraz materiał siewny, dzięki czemu możemy zaoferować Wam pełną gamę produktów rolnych. Jesteśmy firmą, która nie boi się innowacji. Nowoczesne maszyny, takie jak wózki szklarniowe, hala udojowa czy zbiorniki na mleko, to tylko niektóre z narzędzi, które pozwalają nam na utrzymanie wysokiej jakości i efektywności produkcji. Nasze ciągniki, sadzarki i siewniki to gwarancja precyzji i dbałości o każdy szczegół. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do Polski. Dzięki współpracy z wieloma światowymi kontrahentami, nasze produkty zdobywają uznanie również w Niemczech, Austrii, Czechach i Wielkiej Brytanii. Jesteśmy dumni, że możemy reprezentować polską jakość na międzynarodowych rynkach. Charakter rodzinny naszej firmy ma ogromny wpływ na jakość sprzedawanych produktów i politykę firmy. Wierzymy, że to właśnie rodzinne wartości, takie jak zaufanie, współpraca i dbałość o dobro wspólne, są kluczem do sukcesu. Dzięki temu budujemy silne i długotrwałe relacje zarówno z naszymi pracownikami, jak i z klientami. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko bogaty park maszynowy, ale także wiedza i profesjonalizm, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Umowy kontraktacyjne, które zawieramy, zapewniają nam solidne podstawy i pewność finansową, co pozwala nam nieustannie się rozwijać i inwestować w przyszłość. Zapraszamy Was do świata Grupy Producentów Owoców i Warzyw KLIMOWICZ, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość produktów jest dla nas priorytetem. Razem z nami odkryjcie smak prawdziwych, polskich produktów rolnych.

GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry księgowość / ekonomia

Oferty pracy GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ SP. Z O.O.

Siedziba główna w Paczynie

GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Pyskowice
  4. Gliwice
  5. Racibórz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca GRUPA PRODUCENTÓW OWOCÓW I WARZYW KLIMOWICZ SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Elektromechanik

    • Paczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: zawodowe lub średnie kierunkowe, doświadczenie zawodowe mile widziane, uprawnienia SEP, zakres obowiązków: naprawy, przeglądy maszyn; jedna zmiana; miejsce pracy: Paczyna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 21 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową