Intelligent Solutions Polska

Czy to Twoja firma?

Intelligent Solutions Polska praca

Wrocław

W samym sercu dynamicznego Wrocławia, Intelligent Solutions Polska jest firmą, która z pasją podchodzi do wyzwań współczesnego rynku energii. Nasza specjalność to doradztwo w zakresie rynku energii, gazu i ciepła, a nasze usługi obejmują profesjonalne audyty, monitoring i konsulting. Jesteśmy dumni, że nasz zespół liczy od 51 do 200 specjalistów, którzy każdego dnia przyczyniają się do optymalizacji zużycia energii i redukcji kosztów dla naszych klientów.


W Intelligent Solutions Polska stawiamy na innowacje. Wykorzystujemy najnowsze technologie, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby naszych klientów, ale także promują zrównoważony rozwój i ochronę środowiska. Jesteśmy dumni z otrzymania certyfikatu Odpowiedzialnego Przedsiębiorcy, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w budowanie lepszej przyszłości.

Nasza oferta to nie tylko tradycyjne usługi konsultingowe. Rozwijamy również rozwiązania oparte na energii z odnawialnych źródeł, co pozwala naszym klientom na bycie krok przed konkurencją i przyczynianie się do tworzenia zielonej gospodarki. Współpracujemy z CSIRE, dostarczając aktualne i dokładne dane, które są kluczowe dla efektywnego zarządzania zasobami energetycznymi.

W Intelligent Solutions Polska wierzymy, że nasza praca ma realny wpływ na świat wokół nas. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem najwyższej jakości i innowacyjności. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, chcą działać na rzecz lepszej przyszłości energetycznej. Razem możemy więcej!

Intelligent Solutions Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Intelligent Solutions Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Intelligent Solutions Polska

Mapa Intelligent Solutions Polska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Intelligent Solutions Polska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Białystok
  5. Bielsko-Biała
  6. Lublin
  7. Gdańsk
  8. Grudziądz
  9. Szczecin
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.07.2024

Pracodawcy w Wrocławiu