TEKSID IRON POLAND SP Z O O

Czy to Twoja firma?

TEKSID IRON POLAND sp. z o.o. praca

Skoczów

TEKSID IRON POLAND wiodąca odlewnia żeliwa sektora motoryzacyjnego w Polsce.

TEKSID IRON POLAND SP Z O O najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Skoczów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy TEKSID IRON POLAND SP Z O O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEKSID IRON POLAND SP Z O O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TEKSID IRON POLAND SP Z O O

Siedziba główna

Praca TEKSID IRON POLAND SP Z O O - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji/kontroli jakości

    • Skoczów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Teksid Iron Poland Sp. z o. o. rekrutuje aktualnie na stanowisko: Pracownik produkcji/kontroli jakości. Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji!

      Pracownik produkcji/kontroli jakości

      Obowiązki

      • Obsługa linii formierskiej:
      • Znajomość obowiązujących przepisów, instrukcji stanowiskowych
      • Właściwe wykonywanie czynności i zabiegów poszczególnych operacji technologicznych
      • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
      • Prawidłowe i należyte prowadzenie dokumentacji dotyczącej powierzonego zakresu pracy i wykonywanych czynności,
      • Wykonywanie innych poleceń nie wymienionych wyżej, a wydawanych przez przełożonego.
      • Wykańczacz odlewów :
      • Znajomość instrukcji stanowiskowych
      • Rozbijanie układów wlewowych
      • Szlifowanie pozostałości odlewniczych
      • Okrawanie pozostałości na prasach
      • Obróbka odlewów narzędziami ręcznymi w celu doprowadzenia odlewu do zgodności z KCKW
      • Wytapiacz metalu:
      • Przygotowanie metalu do produkcji wg skladu chemicznego

      Wymagania

      • Wykształcenie min. zawodowe
      • Motywacja do pracy
      • Rzetelność
      • Dokładność
      • Punktualność

      Oferujemy

      • Szkolenia
      • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
      • Bogaty pakiet socjalny
      • Ubranie robocze
      • Gorący posiłek
      • Środki higieny osobistej: mydło, ręcznik, krem do rąk
      • Środki ochrony indywidualnej, świadczenia dla dzieci pracowników
      • Impreza mikołajkowa, dofinansowanie „zielonej szkoły”, organizacja kolonii dla dzieci pracowników; możliwość uczestniczenia w wycieczkach wakacyjnych oraz weekendowych dla pracowników i ich rodzin
      • Ubezpieczenie grupowe, możliwość uzyskania nieoprocentowanej pożyczki PKZP

  • Ślusarz UTR- Mechanik Maszyn

    • Skoczów
    • Firma Teksid Iron Poland Sp. z o. o. rekrutuje aktualnie na stanowisko: Ślusarz UTR- Mechanik Maszyn. Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji!

      Ślusarz UTR- Mechanik Maszyn

      Obowiązki

      • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn i urządzeń
      • Przeglądy prewencyjne maszyn i urządzeń
      • Wykonywanie remontów planowych
      • Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami, konserwacją i analizą awarii maszyn i urządzeń

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum zawodowe kierunkowe lub średnie techniczne
      • Znajomość rysunku technicznego
      • Znajomość budowy maszyn i urządzeń
      • Mile widziane uprawnienia spawalnicze , uprawnienia na wózki, suwnice
      • Umiejętności pomiarowe, ślusarsko-monterskie
      • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
      • Gotowość do pracy zmianowej
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • Linie formierskie ( FOUNDRY, DISA)
      • Linia rdzeniarska ( LORAMENDI)
      • Stacja przerobu mas - ( MIESZARKI, DOZOWNIKI, PRZENOŚNIKI, CHŁODZIARKI MASY)
      • Piece odlewnicze i wozy załadowcze ( JUNKER, FOMET, URBAR)
      • Oczyszczarki

  • Elektromonter

    • Skoczów
    • Firma Teksid Iron Poland Sp. z o. o. rekrutuje aktualnie na stanowisko: Elektromonter. Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji!

      Elektromonter

      Obowiązki

      • Sprawne i natychmiastowe usuwanie awarii, montaż, naprawa, diagnostyka, wymiana instalacji: oświetlenia, zasilania, sterowania oraz napędów elektrycznych, w tym obrabiarek, pieców indukcyjnych, linii produkcyjnych, wentylatorowni i innych stanowiskach gdzie zamontowane są aparaty elektryczne. Obsługa rozdzielni elektrycznych 15kV i 0,4 kV;
      • Informowanie przełożonego o stwierdzeniu usterek w działaniu maszyn i urządzeń,

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe kierunkowe
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
      • Znajomość przepisów i obowiązujących norm
      • Znajomość elektrycznych układów napędowych
      • Uprawnienia SEP
      • Wiedza w zakresie montażu instalacji elektrycznych
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Szkolenia

Pracodawcy w Skoczowie