Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne SDS sp. z o.o. praca

Mielec
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne SDS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna media / pr / reklama / marketing budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne SDS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne SDS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne SDS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne SDS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Sortowacz złomu

    Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne SDS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sortowacz złomu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: - Wykształcenie minimum zawodowe; - Mile widziane doświadczenie przy pracach związanych z przerobem złomu; - Mile widziane posiadanie uprawnień operatora wózków widłowych; - Dyspozycyjność, uczciwość; - Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem (wymóg niekonieczny). FIRMA OFERUJE: - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace; - Prace w systemie 1- zmianowym; - Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach; - Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 917 do 3 917 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3917,00 brutto + premia uznaniowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz / przepalacz

    • Mielec
    • 3 000 zł / mies.

      Praca przy przerobie złomu (cięcie/przepalanie/segregacja)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane posiadanie aktualnych uprawnień spawacza/przepalacza (cięcie złomu, spawanie gazowe). Mile widziane doświadczenie przy pracach związanych z przerobem złomu; dyspozycyjność; uczciwość. Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem (wymóg niekonieczny).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Mielcu