Czy to Twoja firma?

Przedszkole nr 48 Zielony Groszek praca

Warszawa

Witajcie w Przedszkolu nr 48 "Zielony Groszek", naszej uroczej oazie wiedzy i zabawy, położonej w sercu zielonej dzielnicy Grochów w Warszawie. Nasz adres to ul. Szaserów 119, gdzie każdego dnia otwieramy drzwi do świata pełnego przygód edukacyjnych dla najmłodszych.

Jako zespół doświadczonych pedagogów, z dyrektor mgr Joanną Wojtunik na czele, jesteśmy dumni z naszej misji kształtowania młodych umysłów. Wspierani przez wicedyrektor mgr Annę Krawczyk oraz naszych specjalistów, tworzymy środowisko, w którym każde dziecko może rozwijać swoje talenty i pasje.

Nasze sale lekcyjne to prawdziwe laboratoria kreatywności, wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, które są niezbędne do realizacji podstawy programowej. Rozwijamy wyobraźnię i ciekawość naszych przedszkolaków, jednocześnie dbając o ich wszechstronny rozwój.

Nasze przedszkole jest wyjątkowe nie tylko dzięki profesjonalnej kadrze i bogatemu zapleczu edukacyjnemu. To także nasza lokalizacja sprawia, że jesteśmy wyborem wielu rodzin. Zielona dzielnica Grochów oferuje spokojne i bezpieczne otoczenie, a nasz przedszkolny ogród z placem zabaw to idealne miejsce do zabaw na świeżym powietrzu, gdzie dzieci mogą cieszyć się ruchem i przyrodą.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w tworzenie przyjaznej i stymulującej atmosfery przyczynia się do tego, że "Zielony Groszek" jest miejscem, gdzie dzieci chętnie wracają każdego dnia. Zapraszamy do dołączenia do naszej przedszkolnej rodziny i wspólnego odkrywania, jak wspaniałe może być przedszkole.

Przedszkole nr 48 Zielony Groszek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Przedszkole nr 48 Zielony Groszek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole nr 48 Zielony Groszek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedszkole nr 48 Zielony Groszek

Siedziba główna

Przedszkole nr 48 Zielony Groszek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Przedszkole nr 48 Zielony Groszek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Sokolów Podlaski

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedszkole nr 48 Zielony Groszek - oferty archiwalne

  • Sekretarka

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej związanej z działalnością Przedszkola;
      • prowadzenie kancelarii Przedszkola;
      • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (zakładanie teczek akt osobowych, kompletowanie dokumentów, dopilnowanie terminów przegrupowań wynikających ze stażu pracy i wykształcenia, nagród jubileuszowych, archiwizacja akt osobowych,
      • prowadzenie sprawozdawczości,
      • sporządzanie zaświadczeń,
      • czuwanie nad aktualizacją badań okresowych i profilaktycznych pracowników u lekarza medycyny pracy,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word, obsługa programu Microsoft, Kompleksowa obsługa biura,pakietu Office, internet i elementy kadr i księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie