Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ORGANIZATORÓW ZAKŁADÓW AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I WARSZTAT praca

Rzeszów

Jesteśmy Zakładem Aktywności Zawodowej, organizacją, która od 1997 roku nieustannie pracuje nad tym, aby osoby z niepełnosprawnościami mogły aktywnie uczestniczyć w życiu zawodowym i społecznym. Nasza siedziba znajduje się w sercu Rzeszowa, gdzie każdego dnia dajemy naszym pracownikom – z których przynajmniej 70% stanowią osoby niepełnosprawne – szansę na rozwój i poczucie bycia potrzebnym na rynku pracy.

Nasza misja to nie tylko zatrudnienie, ale przede wszystkim integracja i reintegracja zawodowa i społeczna osób z niepełnosprawnościami. Stawiamy na człowieka, jego potrzeby i możliwości, dążąc do tego, aby kwestie społeczne zawsze przeważały nad ekonomicznymi. Wierzymy, że każdy zasługuje na szansę, by pokazać swoje umiejętności i pasje, dlatego tworzymy warunki, które pozwalają naszym pracownikom na pełne wykorzystanie ich potencjału.

Oferujemy szerokiemu gronu odbiorców produkty i usługi najwyższej jakości. Nasze zaangażowanie w innowacje i ciągłe poszerzanie asortymentu idą w parze z zachowaniem najwyższych standardów wykonania. Jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność wspierana jest przez środki PFRON oraz własne samorządy wojewódzkie, co świadczy o stabilności i zaufaniu, jakim nas obdarzono.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przekonaniem, że każdy ma prawo do godnej pracy i uczestnictwa w życiu społecznym. Jesteśmy przekonani, że nasze działania przyczyniają się do budowania bardziej otwartego i inkluzjiwnego społeczeństwa, w którym każdy ma swoje miejsce.

Zapraszamy do poznania naszej historii, wartości i oferty. Razem możemy więcej!

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ORGANIZATORÓW ZAKŁADÓW AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I WARSZTAT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia magazyn logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ORGANIZATORÓW ZAKŁADÓW AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I WARSZTAT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ORGANIZATORÓW ZAKŁADÓW AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I WARSZTAT

Mapa ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ORGANIZATORÓW ZAKŁADÓW AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I WARSZTAT

Siedziba główna

ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ORGANIZATORÓW ZAKŁADÓW AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I WARSZTAT poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ORGANIZATORÓW ZAKŁADÓW AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I WARSZTAT - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    ZAKŁAD AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ POLSKIEGO ZWIĄZKU ORGANIZATORÓW ZAKŁADÓW AKTYWNOŚCI ZAWODOWEJ I WARSZTAT
    • Rzeszów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - tworzenie i realizacja indywidualnych programów
      rehabilitacji pracowników z niepełnosprawnościami
      - prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć rehabilitacyjnych,
      - prowadzenie dokumentacji związanej z rehabilitacją,
      - praca z osobami z niepełnosprawnością
      - tworzenie harmonogramu rehabilitacji
      - przestrzeganie obowiązujących norm i standardów

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: - prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty zgodnie z przepisami ustawy z dnia 25 września 2015 roku o zawodzie fizjoterapeuty (Dz. U. 2019 r. poz. 952), - wpis do Krajowego Rejestru Fizjoterapeutów prowadzonego przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów mile widziane doświadczenie w pracy z osobami a niepełnosprawnością

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Trener pracy

    • Rzeszów
    • umowa o pracę

      - nadzór oraz bezpośrednia pomoc w wykonywaniu obowiązków pracowników z niepełnosprawnością
      - współpraca z zespołem specjalistów i osób wspierających pracownika z niepełnosprawnością
      - systematyczne szkolenie pracowników z niepełnosprawnością w miejscu pracy
      - udział w tworzeniu indywidualnych programów rehabilitacji pracowników z niepełnosprawnościami
      - czynny udział w realizacji indywidualnych programów rehabilitacji pracowników z niepełnosprawnościami
      - wykonywanie zadań wynikających z rodzaju prowadzonej działalności (produkcja podpałki ekologicznej, produkcja rękodzieła itp.)
      - przygotowywanie dokumentacji związanej z bieżącą działanością Zakładu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy z osobami a niepełnosprawnością

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

    • Rzeszów

      praca w kawiarni mobilnej
      - parzenie kawy
      - obsługa klienta
      - praca z osobami z niepełnosprawnościami
      - praca w niektóre weekendy
      - transport osób z niepełnosprawnościami
      - zapewnienie dobrej organizacji pracy personelu
      - planowanie oraz monitorowanie pracy personelu

      Wymagania

      • Inne wymagania: uprawnienia - książeczka sanitarno-epidemiologiczna, -prawo jazdy kat B doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami doświadczenie zawodowe w gastronomii

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie