Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRANS-PAMA Piotr Mazurkiewicz praca

Rzeszów

Od ponad czterech dekad, Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "TRANS-PAMA" Piotr Mazurkiewicz, z głębokimi korzeniami w malowniczym Rzeszowie, jest symbolem innowacji i zaangażowania w branży recyklingu i budownictwa. Nasza historia rozpoczęła się w 1982 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby sprostać rosnącym potrzebom naszych klientów i zmieniającemu się światu.

Specjalizujemy się w recyklingu materiałów budowlanych, przekształcając to, co inni mogą uznać za odpad, w cenne surowce. Nasze roboty wyburzeniowe są przeprowadzane z precyzją i dbałością o każdy detal, a nasze usługi kruszenia betonu, żelbetonu i materiałów ceramicznych są nie tylko efektywne, ale i ekologiczne. W zakresie prac ziemnych i przygotowania terenu pod budowę, TRANS-PAMA wyznacza standardy, zapewniając solidne fundamenty dla przyszłych konstrukcji.

Nasze utwardzanie dróg dojazdowych i przygotowanie placów manewrowych to nie tylko prace techniczne, ale i zobowiązanie do tworzenia trwałej infrastruktury, która służy społecznościom przez lata. W każdym projekcie, który podejmujemy, gwarantujemy najwyższą jakość, rzetelność i szybkość realizacji, co jest odzwierciedleniem bogatego doświadczenia i wysokiej kwalifikacji naszej kadry.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do indywidualnych potrzeb naszych klientów, oferując rozwiązania dostosowane do specyficznych wymagań każdego zlecenia. Nasze zaangażowanie w doskonałość i nieustanne dążenie do poprawy to nie tylko obietnice - to fundamenty, na których zbudowana jest TRANS-PAMA.

Zapraszamy do współpracy z nami, aby razem tworzyć lepszą przyszłość dla naszych społeczności, z poszanowaniem środowiska naturalnego i z zamiłowaniem do innowacji. Razem możemy osiągnąć więcej.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRANS-PAMA Piotr Mazurkiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRANS-PAMA Piotr Mazurkiewicz

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRANS-PAMA Piotr Mazurkiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRANS-PAMA Piotr Mazurkiewicz

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRANS-PAMA Piotr Mazurkiewicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRANS-PAMA Piotr Mazurkiewicz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe TRANS-PAMA Piotr Mazurkiewicz - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Chęci do pracy. Możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator koparki gąsienicowej

    • Rzeszów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: WYMAGANE UPRAWNIENIA NA KOPARKi JEDNONACZYNIOWE KLASA II DO 1,5 M3.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + PREMIA

Pracodawcy w Rzeszowie