Czy to Twoja firma?

Centrum szkoleniowe Just - Med praca

Bielsko-Biała

W sercu Bielska-Białej, gdzie pulsujące życie miasta spotyka się z majestatem gór, znajduje się nasz flagowy klub - centrum szkoleniowe Just-Med. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was do miejsca, które jest nie tylko siłownią, ale przestrzenią, gdzie pasja do sportu i zdrowego stylu życia jest wspólnym mianownikiem dla wszystkich naszych klubowiczów.

Nasza historia, choć nieopowiedziana wprost, jest zapisana w każdym kroku, który stawiamy ku lepszemu zdrowiu i kondycji. Od pierwszego otwartego klubu, Just Gym rozwinął się w ogólnopolską sieć, która dziś liczy 24 nowoczesne obiekty. W Bielsku-Białej stworzyliśmy miejsce, które z dumą reprezentuje nasze wartości i ambicje.

W Just-Med, innowacja idzie w parze z dostępnością. Nasze kluby są w pełni zautomatyzowane, co pozwala na bezproblemowy dostęp o każdej porze dnia i nocy. Wystarczy odcisk palca, aby otworzyć drzwi do świata, gdzie sprzęt najwyższej klasy czeka na Wasze treningowe wyzwania. Z Matrixem czy Escape na wyposażeniu, każda z siedmiu stref treningowych jest przygotowana, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających sportowców.

W Just-Med nie zapominamy o naszej planecie. Nasze kluby są przyjazne środowisku - od oświetlenia z czujnikami ruchu, przez perlatory w kranach, aż po systemy pomp ciepła do podgrzewania wody. Wierzymy, że dbanie o zdrowie idzie w parze z troską o naturę.

Nasza oferta to nie tylko sprzęt. To także ludzie i ich pasje. Darmowe konsultacje z trenerem personalnym, zajęcia grupowe, takie jak Just ABT czy Just Boxing, to okazja do pracy nad sobą w przyjaznej atmosferze, pod okiem profesjonalistów. Stowarzyszenie Lekkoatletyki i Sportu JUST TEAM, które współtworzymy, to nasz wkład w rozwój młodych talentów i popularyzację sportu.

Jesteśmy Just-Med - miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od poziomu zaawansowania czy celów treningowych. Zapraszamy do naszego klubu w Bielsku-Białej, gdzie profesjonalizm łączy się z domową atmosferą, a widok gór dodaje energii do działania. Razem tworzymy społeczność, która każdego dnia dąży do bycia lepszą wersją siebie. Dołącz do nas i zacznij swoją podróż ku zdrowiu i formie już dziś!

Centrum szkoleniowe Just -Med najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Centrum szkoleniowe Just -Med

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum szkoleniowe Just -Med

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Centrum szkoleniowe Just -Med

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Centrum szkoleniowe Just -Med
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Wrocław
  4. Warszawa
  5. Łódź
  6. Kartuzy
  7. Myślenice
  8. Częstochowa
  9. Kraków
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Centrum szkoleniowe Just -Med - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Sprzedaży - sprzedaż szkoleń BHP

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Centrum szkoleniowe z 10 stażem Just -Med z siedzibą główną w Bielsku-Białej zatrudni osoby z doświadczeniem bez ograniczeń wiekowych do sprzedaży szkoleń BHP oraz RODO przez telefon.

      Zakres obowiązków

      • sprzedaży szkoleń BHP oraz RODO przez telefon
      • pozyskiwanie nowych klintów i nawiązywanie długofalowyej wspólpracy

      Wymagania

      • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej,
      • wysoka kultura osobista,
      • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji,
      • umiejętność pracy w zespole,
      • chęć do rozwoju i nauki,
      • bardzo dobra dykcja,
      • mile widziani kandydaci posiadający status emeryta.

      Oferujemy

      • pracę w biurze w Bielsku-Białej od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15 wolne weekendy
      • niezbędne narzędzia do pracy
      • gwarantowane wsparcie i szkolenia w całym okresie współpracy
      • niezbędne narzędzie pracy telefon baza danych
      • wynagrodzenie podstawa plus premie
      • szkolenia sprzedażowe i produktowe

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontak telefoniczny 506-406-637 w godzinach 14-16.

Pracodawcy w Bielsku-Białej