Pensjonat Hawana

Czy to Twoja firma?

Pensjonat Hawana praca

Brenna

Witaj w Pensjonacie Hawana, naszym trzygwiazdkowym azylu położonym w malowniczym sercu Brennej, gdzie górska przyroda splata się z ciepłem gościnności. Nasza lokalizacja na południowym zboczu góry Błatniej, nad krystalicznie czystą rzeką Brennicą, wzdłuż potoku Jatny, jest naszym niezaprzeczalnym atutem i źródłem dumy.

W Pensjonacie Hawana, każdy pokój i studio jest synonimem komfortu i spokoju, wyposażone w pełny węzeł sanitarny, telewizję, dostęp do Internetu Wi-Fi oraz balkon, z którego rozpościera się widok na otaczającą nas przyrodę. Jesteśmy jedynym trzygwiazdkowym pensjonatem w Brennej, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości usług i wyjątkowego standardu zakwaterowania.

Nasza restauracja Hawana to prawdziwa uczta dla podniebienia. Serwujemy smaczną i tradycyjną kuchnię polską, która zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Specjalizujemy się w organizacji niezapomnianych bankietów, imprez okolicznościowych, integracyjnych oraz wczasów świątecznych. Nasze doświadczenie i dbałość o detale sprawiają, że każde przyjęcie, czy to wesele czy komunia, staje się wyjątkowym wydarzeniem.

W naszym pensjonacie znajdziesz również oazę relaksu – spa i centrum odnowy biologicznej. Oferujemy szeroki wachlarz usług, w tym saunę, jacuzzi, masaże, a nawet pakiet spa dla par. Dla aktywnych gości przygotowaliśmy możliwość pieszych wycieczek, wynajem rowerów oraz plac zabaw dla dzieci. Dla poszukujących spokoju mamy prywatną plażę i salon spa, gdzie można zanurzyć się w strefie relaksacyjnej.

Nasze położenie to nie tylko piękne widoki, ale również konkurencyjna przewaga. Dostępność do naturalnych atrakcji oraz spokój, który oferuje lokalizacja w sercu gór, sprawiają, że goście chętnie do nas powracają, szukając wytchnienia od codziennej gonitwy.

W Pensjonacie Hawana łączymy tradycję z nowoczesnością, tworząc miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do grona naszych zadowolonych gości i sam przekonał się, jak wyjątkowe jest to miejsce. Tu, w Pensjonacie Hawana, poczujesz się jak w domu, otoczony pięknem natury i serdecznością ludzi, którzy tworzą to miejsce.

Pensjonat Hawana najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Pensjonat Hawana

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pensjonat Hawana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner / Kenerka

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana
  • Kelner

    Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa PILSKO
    • Jeleśnia
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-4 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Inspektor/-ka służby pięter

    Hotel Crystal Mountain*****
    • Wisła
    Dodana

Mapa Pensjonat Hawana

Siedziba główna

Pensjonat Hawana poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Pensjonat Hawana - oferty archiwalne

  • KUCHARZ / KUCHARKA

    • Brenna
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • przygotowywanie dań
      • dbanie o porządek w miejscu pracy
      • umiejętność pracy w zespole

      Wymagania

      • sumienność, obowiązkowość
      • aktualna książeczka zdrowia
      • umiejętność pracy na recepturach
      • mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w pracy w gastronomii

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • stabilne warunki zatrudnienia
      • szkolenie oraz wdrożenie do pracy
      • możliwość korzystania z posiłków pracowniczych

Pracodawcy w Brennej