Czy to Twoja firma?

TREKO LASER sp. z o.o. praca

Skawina

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumną częścią polskiego przemysłu, kształtując krajobraz obróbki blach i profili. Nasza podróż rozpoczęła się w 1992 roku w Skawinie, a dziś świętujemy 32 lata innowacji, jakości i zaufania, które zbudowaliśmy wśród naszych klientów.

W Treko Laser, nasza pasja do doskonałości objawia się w każdym cięciu laserowym, każdym zagięciu blachy i każdym spoinie. Dzięki zaawansowanym technologiom i ciągłemu dążeniu do innowacji, oferujemy usługi na najwyższym poziomie, od projektu po finalny wyrób. Nasze kompetencje obejmują szeroki zakres usług, w tym wycinanie laserowe, gięcie blach, spawanie elementów, zgrzewanie detali, zwijanie blach oraz cięcie piłą taśmową.

Jako firma rodzinna z 100% polskim kapitałem, jesteśmy dumni z naszego wkładu w krajową gospodarkę i lokalną społeczność. Nasza pozycja na rynku to wynik ciężkiej pracy, zaangażowania i przede wszystkim, zaufania naszych klientów, którzy widzą w nas nie tylko dostawcę, ale partnera w biznesie.

Jakość naszych usług jest potwierdzona międzynarodowymi certyfikatami ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015, a także normami spawalniczymi ISO 3834-2 i EN 15085 CL1. Te wyróżnienia są świadectwem naszego zaangażowania w doskonałość i zobowiązaniem do ciągłego doskonalenia.

Nasza przewaga konkurencyjna leży w zdolności do realizacji kompleksowych zadań - od projektu po gotowy produkt. Rozumiemy, że każdy projekt jest unikalny, i z dumą dostarczamy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W Treko Laser, każdy dzień to nowa możliwość, by przekraczać granice możliwości i dostarczać produkty, które nie tylko spełniają, ale przewyższają oczekiwania. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii sukcesu, która trwa już ponad trzy dekady.

TREKO LASER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy TREKO LASER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TREKO LASER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TREKO LASER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TREKO LASER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
TREKO LASER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TREKO LASER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Skawina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace pomocnicze przy obsłudze maszyn tj. wycinarki laserowej, prasy krawędziowej, frezarki CNC, wiertarki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub techniczne mile widziane UDT do obsługi wózków jezdniowych i suwnic doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skawinie