Czy to Twoja firma?

EkoGłog sp. z o.o. praca

Głogów Małopolski

W sercu malowniczego Głogowa Małopolskiego, nasza firma, EkoGłog, od ponad dwudziestu lat troszczy się o czystość i komfort życia mieszkańców. Rozpoczęliśmy naszą działalność jako zakład budżetowy, by w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby społeczne i prawne, ewoluować w pełnoprawną spółkę, która z pasją kontynuuje misję dbania o środowisko.

Nasze usługi to nie tylko odbieranie odpadów zmieszanych i selektywnych od domostw i firm. To przede wszystkim dbałość o każdy aspekt życia komunalnego – od dostarczania krystalicznie czystej wody, przez odprowadzanie i oczyszczanie ścieków, po utrzymanie porządku w przestrzeni publicznej, niezależnie od pory roku. Zimą, kiedy śnieg pokrywa ulice, to my dbamy o to, aby były one bezpieczne i przejezdne.

Z dumą podkreślamy, że nasze Stacje Uzdatniania Wody to przykład nowoczesności i efektywności, co bezpośrednio przekłada się na jakość życia naszych mieszkańców. To właśnie dzięki temu, EkoGłog cieszy się uznaniem i zaufaniem społeczności, co potwierdza otrzymana Podkarpacka Nagroda Gospodarcza.

Nasze wartości to fundament, na którym budujemy relacje z klientami. Szacunek i profesjonalizm to nie tylko słowa – to obietnice, które spełniamy każdego dnia. Gwarantujemy, że każda interakcja z nami będzie przebiegać w duchu pełnego zrozumienia i zaangażowania.

Oferujemy również możliwość wydzierżawienia pojemników o pojemności 1100 litrów oraz sprzedaż pojemników na odpady komunalne, co ułatwia naszym mieszkańcom dbanie o środowisko.

Jesteśmy z Wami i dla Was – naszych mieszkańców. Dzięki wspólnym wysiłkom, Głogów Małopolski może być przykładem miasta, w którym czystość i ekologia idą w parze z komfortem życia. Zapraszamy do współtworzenia tej historii. Razem dbajmy o nasz wspólny dom – nasze miasto i gminę.

EkoGłog Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EkoGłog Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EkoGłog Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EkoGłog Sp. z o.o.

Siedziba główna

EkoGłog Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EkoGłog Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Rzeszów
  3. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EkoGłog Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b/pracownik gospodarczy

    • Głogów Małopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      umiejętność prowadzenia pojazdów dostawczych poparte doświadczeniami, umiejętność pracy na ciągniku rolniczym, praca w terenie przy zbiórce odpadów komunalnych, wykonywanie prac komunalnych z wykorzystaniem ciągnika rolniczego, prowadzenie pojazdów przeznaczonych do zbiórki odpadów komunalnych, wykonywanie innych zadań w ramach działalności spółki

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. T, prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. C

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Głogowie Małopolskim