Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole w Budach Głogowskich praca

Głogów Małopolski

W sercu malowniczych Bud Głogowskich, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasze Niepubliczne Przedszkole. Od 2016 roku jesteśmy dumnie obecni na edukacyjnej mapie województwa podkarpackiego, oferując najmłodszym mieszkańcom nie tylko opiekę, ale przede wszystkim wysokiej jakości edukację.

Nasze przedszkole to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego rozwój jest naszym priorytetem. Choć nie ujawniamy szczegółów naszej misji i wartości, to codziennie w naszej pracy kierujemy się pasją do nauki i rozwoju, tworząc bezpieczne i kreatywne środowisko dla naszych podopiecznych.

Nasza oferta edukacyjna jest bogata i zróżnicowana, dostosowana do potrzeb i zainteresowań dzieci w różnym wieku. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która z entuzjazmem podchodzi do każdego dnia spędzonego z dziećmi, inspirując je do odkrywania świata.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy unikalnych przewag konkurencyjnych, to jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm przemawiają do rodziców i opiekunów, którzy nam zaufali. Nie potrzebujemy międzynarodowej obecności, aby czuć się dumni z wpływu, jaki mamy na życie naszych przedszkolaków.

W Niepublicznym Przedszkolu w Budach Głogowskich każdy dzień to nowa przygoda, a edukacja to niekończąca się podróż, którą odbywamy razem z naszymi uczniami. Zapraszamy do dołączenia do naszej wspólnoty, gdzie każde dziecko ma szansę na najlepszy start w życie.

Niepubliczne Przedszkole w Budach Głogowskich najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole w Budach Głogowskich

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole w Budach Głogowskich

Mapa Niepubliczne Przedszkole w Budach Głogowskich

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Niepubliczne Przedszkole w Budach Głogowskich
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Niepubliczne Przedszkole w Budach Głogowskich - oferty archiwalne

  • Nauczyciel w przedszkolu

    • Głogów Małopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawcza z dziećmi w wieku 3-6 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy, aktualna książeczka Sanepid

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Praca na czas określony] : 01.09.2022 - 31.08.2023 [Godzina zakończenia pracy] : 14:30
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Nauczyciel przedszkola

      Obowiązki wynikające z pracy dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczą wobec dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 14:30

Pracodawcy w Głogowie Małopolskim