I AM Agencja Marketingowa

Czy to Twoja firma?

I AM Agencja Marketingowa praca

Kraków

Jesteśmy agencją marketingową, której celem działań jest wzrost sprzedaży i zysku naszych klientów. Liczą się dla nas liczby, matematyka, wskaźniki i raporty. Bierzemy pełną odpowiedzialność za właściwe wykorzystanie budżetu marketingowego klienta oraz osiąganie właściwego zwrotu z inwestycji. Stale się rozwijając poszukujemy aktualnie do naszego zespołu ambitnych i zaangażowanych osób. Dołącz do nas!

I AM Agencja Marketingowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy I AM Agencja Marketingowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca I AM Agencja Marketingowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lektor języka obcego

    Edoo Online sp. z o.o. sp.k.
    • cała Polska
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 2 800-8 000 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa I AM Agencja Marketingowa

Siedziba główna

Praca I AM Agencja Marketingowa - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. marketingu

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • samodzielne prowadzenie działań reklamowych i promocyjnych w projektach realizowanych przez firmę
      • research danych i tworzenie analiz rynku czy konkurencji
      • koordynowanie tworzenia materiałów graficznych (graficy, drukarnie, klienci)
      • analiza danych, sporządzanie raportów oraz rekomendowanie zmian w oparciu o dane z Google Analytics
      • obsługa programów komputerowych koniecznych do wykonywania obowiązków, takich jak edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne i bazy danych, Dropbox, pakiet narzędzi Google inne narzędzia web
      • copywriting, tworzenie treści marketingowych i prezentacji
      • zarządzanie CMS i nadzór nad stronami internetowymi klientów (zarządzanie contentem)
      • proaktywne poszukiwanie niestandardowych form promocji oraz źródeł pozyskiwania ruchu na www
      • bieżące wsparcie w realizacji projektów Project managera

      Wymagania

      • minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie szeroko rozumianego marketingu
      • znajomość niezbędnych narzędzi marketingowych np. pakiet google, asana, programy mailingowe
      • zainteresowania w zakresie nowych mediów, wykorzystywania nowych technologii w komunikacji marketingowej
      • kreatywność, umiejętności analityczne, dokładność wykonywanych zadań
      • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
      • samodzielność, dobra organizacja pracy, dynamika działania
      • umiejętność szybkiego uczenia się

      Oferujemy

      • stabilną, ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • rozliczenie na podstawie umowy o pracę lub B2B wg wyboru kandydata
      • praca w biurze w Krakowie z możliwością częściowej pracy zdalnej
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
        (możliwość uzyskania dodatkowych premii po okresie próbnym)
      • możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji (dostęp do branżowych szkoleń online, prasy, firmowej bazy wiedzy)

Pracodawcy w Krakowie