Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Artez sp. z o.o. praca

Bolesławiec

Jesteśmy "Artez" Sp. z o.o., Twoim zaufanym dostawcą w dziedzinie hurtowych urządzeń sanitarnych. Nasza historia rozpoczęła się w Bolesławcu, gdzie zbudowaliśmy solidną markę, znającą potrzeby naszych klientów i dostarczając im produkty najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego, co czyni nas ekspertami w branży.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam na wypracowanie pozycji lidera, dzięki czemu możemy z dumą mówić o naszym wysokim poziomie obsługi i kompetencjach, które są niezbędne do realizacji nawet najbardziej wymagających przedsięwzięć. Rozumiemy, że zaufanie, jakim nas obdarzacie, to efekt ciężkiej pracy i nieustającego dążenia do doskonałości.

Jako firma rodzinna, prowadzona przez Andrzeja i Barbarę Szewczyk, cenimy sobie bliskie relacje z naszymi klientami i partnerami. Wierzymy, że osobiste zaangażowanie w każdą transakcję to klucz do sukcesu zarówno dla nas, jak i dla osób, z którymi współpracujemy.

Nasza oferta to nie tylko produkty. To przede wszystkim wiedza i doświadczenie, które chętnie dzielimy się z naszymi klientami, pomagając im w wyborze najlepszych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że tylko poprzez współpracę i zrozumienie możemy wspólnie osiągnąć sukces.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy więcej!

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Artez Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja serwis / montaż inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Artez Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Artez Sp. z o.o.

  • Spawacz gazowy

    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Artez Sp. z o.o.
    • Bolesławiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Monter instalacji sanitarnych

    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Serwisant/Hydraulik

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Wiechlice
    Wygasa
  • Młodszy Inżynier Elektryk

    • Jelcz-Laskowice
    Wygasa

Mapa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Artez Sp. z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Artez Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Artez Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier - sprzedawca

    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i wydawanie materiałów instalacyjnych i hydraulicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe, możliwość przyuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Od 3200 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bolesławcu