Czy to Twoja firma?

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych opinie i informacje

Bolesławiec
Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu jest placówką o znaczeniu kluczowym dla zdrowia psychicznego społeczności. Jako samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej, nasze usługi zdrowotne obejmują szeroki zakres specjalistycznych świadczeń, w tym hospitalizację pacjentów dorosłych w zakresie psychiatrii, uzależnień alkoholowych, rehabilitacji ogólnoustrojowej i neurologicznej. Dostarczamy również leczenie ambulatoryjne i konsultacje, a także prowadzimy działania profilaktyczne dotyczące zaburzeń psychiatrycznych.

Nasza oferta to także hospitalizacja pacjentów przewlekle chorych w zakładzie opiekuńczo-leczniczym psychiatrycznym, co pozwala na zapewnienie ciągłości opieki dla osób wymagających długoterminowego wsparcia. Świadczenia pielęgniarskie oferowane są zarówno stacjonarnie, jak i ambulatoryjnie, co gwarantuje kompleksowość i dostępność usług. Wyposażeni jesteśmy w nowoczesne rozwiązania diagnostyczne, co umożliwia przeprowadzanie badania diagnostyczne stacjonarne, a także pełną diagnostykę laboratoryjną.

Nasz oddział psychiatryczny dla dzieci, po niedawnej całkowitej przebudowie i modernizacji, jest wyposażony w nowoczesne rozwiązania i systemy bezpieczeństwa, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i świadczy o wysokim standardzie świadczonych przez nas usług. W ramach naszej działalności kładziemy nacisk na edukację środowiska zewnętrznego oraz promujemy zdrowie psychiczne, co ma za zadanie podnosić świadomość społeczną i zapobiegać zaburzeniom.

W Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską i lekarską oraz dostęp do pełnej diagnostyki. Nasze działania są ukierunkowane na zapewnienie bezpieczeństwa i najwyższej jakości opieki wszystkim pacjentom.

Opinie pracowników o firmie Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chory... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chory... (1)

2.2

Na podstawie 103 oceny z Google.

Patryk Zbigbiew Bobryk

Patryk Zbigbiew Bobryk

Moja opinia na temat szpitala psychiatrycznego w Bolesławcu jest mieszana. Jestem zadowolony z tego, że personel zaczął nosić identyfikatory po mojej skardze do rzecznika praw pacjenta. To daje pewien poziom bezpieczeństwa dla pacjentów. Dodatkowo, lekarze są ambitni w doborze leków, aby zapewnić pacjentom poczucie bezpieczeństwa. Jednakże, mam kilka zastrzeżeń do niektórych aspektów szpitala. Na oddziale 4b jest bardzo utrudniony dostęp do gabinetu ordynatora, co może spowodować problemy w zgłaszaniu problemów. Natomiast na oddziale 8c ordynator zawsze ma uchylone drzwi i można zgłosić problemy w każdej chwili. Największymi problemami szpitala są posiłki i działanie personelu w przypadku agresji pacjenta. Posiłki nie należą do najlepszych - obiad jest często podawany w termosach i czasami jest zupa letnia i źle doprawiona. To na pewno wpływa na samopoczucie pacjentów. Jeśli ktoś wpada w agresję, personel dzwoni po ochronę, ale czas oczekiwania na ich przybycie może wynosić nawet 5 minut. To jest długi czas, który może być krytyczny dla pacjenta i innych osób obecnych na oddziale. Równocześnie, jestem zadowolony z możliwości wychodzenia ze szpitala pod opieką terapeuty zajęciowego do sklepu i na spacer wokół szpitala. To daje pacjentom okazję do zmiany otoczenia i odrobiny oddechu od zamknięcia. Podsumowując, szpital psychiatryczny w Bolesławcu ma pewne problemy, takie jak utrudniony dostęp do ordynatora, słabe posiłki i długie czasy oczekiwania na ochronę w przypadku agresji. Jednakże, personel jest zainteresowany bezpieczeństwem pacjentów i lekarze starają się dobrać odpowiednie leki. To jest naprawdę ważne dla pacjentów i ich zdrowia psychicznego.

Dodano: 2 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych

Pełna nazwa
WOJEWÓDZKI SZPITAL DLA NERWOWO I PSYCHICZNIE CHORYCH W BOLESŁAWCU
Adres rejestrowy
Aleja Tysiąclecia 30 59-700 Bolesławiec
NIP
6121542513
REGON
000294190
KRS
0000011456
Forma prawna
samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Bolesławcu