Czy to Twoja firma?

Czysta Polska Waldemar Kupś praca

Tarnowo Podgórne

Witajcie w świecie Czysta Polska Waldemar Kupś, gdzie czystość spotyka się z innowacją i profesjonalizmem. Nasza podróż rozpoczęła się w 2004 roku w Tarnowie Podgórnym, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć naszą historię w branży urządzeń i maszyn przemysłowych. Od tamtego czasu, nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi i produkty były synonimem najwyższej jakości i niezawodności.

Specjalizujemy się w sprzedaży, wynajmie oraz serwisie maszyn czyszczących marki FIMAP, które są uosobieniem intuicyjności i ekonomiczności. Nasze szorowarki do podłóg, zamiatarki, odkurzacze przemysłowe, a także innowacyjne systemy mycia cystern, to tylko niektóre z rozwiązań, które oferujemy, aby ułatwić Wam codzienną pracę i podnieść jej komfort.

Jesteśmy dumni, że nasze maszyny FIMAP nie tylko spełniają wysokie standardy jakości, ale również są przyjazne dla środowiska, co potwierdzają certyfikaty takie jak CFP oraz wdrożone ISO 9001:2015. Pracujemy nad wdrożeniem ISO 14001:2015, aby jeszcze bardziej podkreślić nasze zaangażowanie w ochronę naszej planety.

Nasza misja jest prosta – zapewnić Wam jak największy komfort pracy. Dlatego też oferujemy kompleksowy serwis urządzeń, wsparcie posprzedażowe oraz bezpłatne szkolenia, które pomagają w pełni wykorzystać potencjał naszych maszyn. Zależy nam na tym, aby każdy klient czuł się wspierany na każdym etapie współpracy z nami.

Chociaż nasze korzenie są głęboko osadzone w Polsce, nasze ambicje i standardy są światowe. Dążymy do tego, by każda interakcja z naszą firmą była pozytywnym doświadczeniem, które przekłada się na długotrwałe relacje i wzajemne zaufanie.

W Czysta Polska Waldemar Kupś wierzymy, że odpowiedzialność za czystość i porządek to nie tylko nasza praca, ale także nasza pasja. Zapraszamy Was do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy codziennie doświadczają wygody i efektywności, jaką oferują nasze rozwiązania. Razem stwórzmy czystszą przyszłość.

Czysta Polska Waldemar Kupś najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Czysta Polska Waldemar Kupś

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Czysta Polska Waldemar Kupś

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Czysta Polska Waldemar Kupś

Siedziba główna

Czysta Polska Waldemar Kupś poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Czysta Polska Waldemar Kupś
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Łódź
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Wrocław
  6. Rawicz
  7. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Czysta Polska Waldemar Kupś - oferty archiwalne

  • INŻYNIER KONSTRUKTOR

    • Tarnowo Podgórne
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Zakres obowiązków:
      • Projektowanie/konstruowanie urządzeń
      • Tworzenie potrzebnej dokumentacji
      • Koordynowanie procesu projektowania, wspomaganie osób odpowiedzialnych za kolejne obszary projektu
      • Bieżące kontrolowanie efektów, wprowadzanie zmian do projektu
      • Uzgodnienia techniczne z podwykonawcami
      • Usprawnianie zadań wykonywanych w ramach projektu
      • Współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa
      • Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, elektromechanika, materiałoznawstwo)
      • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora
      • Zdolności analityczne
      • Biegła obsługa komputera i dobra znajomość oprogramowania 3D (w tym Autodesk Inventor)
      • Praktyczna znajomość reguł projektowania i procesów technologicznych
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną
      • Kreatywność
      • Pomysłowość i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
      • Dokładność
      • Odpowiedzialność
      • Komunikatywność
      • Samodzielność i dobra organizacja pracy
      • Umiejętność pracy pod presją czasu
      • Umiejętność pracy w zespole
      To oferujemy:
      • Stabilne warunki zatrudnienia
      • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
      • Ubezpieczenie grupowe
      • Pakiet świadczeń zdrowotnych Lux Med
      • Jesteśmy firmą rodzinną oraz zgranym i wspierającym się zespołem. Wspólnie pracujemy na wynik i rozwój firmy. Znajdujemy też czas na spotkania integracyjne oraz celebrowanie świąt, jubileuszów i sukcesów.

      Oferujemy

      Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV!
  • Menadżer Produkcji

    • Wymagania

      • Identyfikowanie i wykorzystywanie szans na rozwój poprzez efektywną współpracę
        z obecnymi Klientami firmy
      • Pozyskiwanie nowych Klientów
      • Kreowanie, wyszukiwanie i implementacja rozwiązań optymalizujących proces produkcji
      • Tworzenie planów i harmonogramów produkcyjnych uwzględniając optymalne wykorzystanie dostępnych zasobów
      • Wyznaczanie i monitorowanie wskaźników oraz realizacja celów zgodnie z potrzebami firmy
      • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
      • Planowanie pracy podległego zespołu oraz wyznaczenie priorytetów
      • Nadzór nad bieżącym przygotowaniem i opracowaniem kompletnej dokumentacji techniczno-technologicznej na produkowane wyroby
      • Nadzór nad jakością w trakcie produkcji oraz kreowanie nowych rozwiązań w tym zakresie
      • Analiza i monitorowanie zapasów surowców, półproduktów oraz wyborów gotowych
      • Przygotowywanie raportów i analiz nadzorowanych procesów
      • Wykształcenie min średnie, mile widziane kierunki techniczne
      • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa
      • Poparte sukcesami doświadczenie w zakresie zarządzania produkcją
      • Doświadczenie w zakresie obróbki metali
      • Duża samodzielność i zorientowanie na cel
      • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i szybkiego rozwiązywania problemów
      • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
      • Samodzielność i umiejętność organizowania pracy własnej
      • Umiejętność współpracy
      • Zdolności przywódcze i umiejętność delegowania zadań
      • Postawa proaktywna, zorientowana na osiąganie wyznaczonych celów
      • Dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
      • Sumienność i samodyscyplina
      • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
      • Umiejętność obsługi MS Office
      • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
      • stabilne warunki zatrudnienia
      • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
      • ubezpieczenie grupowe
      • pakiet świadczeń zdrowotnych Lux Med
      Jesteśmy firmą rodzinną oraz zgranym i wspierającym się zespołem. Wspólnie pracujemy na wynik i rozwój firmy. Znajdujemy też czas na spotkania integracyjne oraz celebrowanie świąt, jubileuszów i sukcesów.Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu i przesyłania CV!

Pracodawcy w Tarnowie Podgórnym