Fenomeble Rafał Wójtowicz

Produkujemy meble głównie na zamówienie. Meble kuchenne, biurowe,szafy oraz tapicerowane.

Fenomeble Rafał Wójtowicz najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Fenomeble Rafał Wójtowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fenomeble Rafał Wójtowicz

Mapa Fenomeble Rafał Wójtowicz

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Fenomeble Rafał Wójtowicz

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. ks. Józefa Bryzy 2 62-080 Tarnowo Podgórne
NIP
7772438065
REGON
639811695
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.10.2000
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 31.02.Z Produkcja mebli kuchennych
  • 31.03.Z Produkcja materaców
  • 31.01.Z Produkcja mebli biurowych i sklepowych
  • 31.09.Z Produkcja pozostałych mebli

Budownictwo

  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej

Pozostała działalność usługowa

  • 95.24.Z Naprawa i konserwacja mebli i wyposażenia domowego
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Fenomeble Rafał Wójtowicz

5

Na podstawie 5 ocen z Google.

Magdalena Korek

"Wymiana obicia i pianek w naszej kanapie i pufie na najwyższym poziomie,kanapa wygląda jak nowa z salonu.. Polecamy ❤️"

miesiąc temu

Andrzej Dubas

"Do renowacji oddane dwie sofy z ikea. Na miejscu wybrany materiał. Pięknie wykonana praca spowodowała że kanapy są jak nowe i wyglądają na dużo porządniejsze."

2 miesiące temu

Anna Pilarczyk

"Świetnie wykonana renowacja narożnika oraz krzeseł. Szybko, słownie i fachowo!!! Na pewno jeszcze będziemy współpracować. Polecam!!!"

Kasia Parlej

"Bardzo dobre wykonanie. Materiał można wybrać na miejscu. Ceny konkurencyjne. Miła obsługa. Szczerze polecam 👍"

4 miesiące temu

Wojciech Szymczak

"Super współpraca zarówno na poziomie projektowania jak i realizacji. Jestem bardzo zadowolony i jak najbardziej polecam wszystkim oczekującym wysokiej jakości za rozsądną cenę."

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 25.03.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca Fenomeble Rafał Wójtowicz - oferty archiwalne

  • Montażysta mebli

    • Tarnowo Podgórne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 800-6 000 zł / mies.
    • Produkujemy meble głównie na zamówienie. Meble kuchenne, biurowe,szafy oraz tapicerowane.

      Zakres obowiązków

      Czym będziesz się zajmować:

      Przede wszystkim wykonywać meble według projektów: od obróbki materiału, skręcenia i załadunku. Będziesz pracował na warsztacie i u klienta.

      Wymagania

      • Doświadczenia w podobnej pracy
      • Umiejętność czytania rysunków technicznych i wykonywania pomiarów
      • Wysoka wydajność pracy, zaangażowanie
      • Dyscyplina, znakomita organizacja pracy, wysoka kultura osobista
      • Prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      • Pracę przy ciekawych projektach
      • Przyjazną atmosferę
      • Umowę o pracę

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Tarnowie Podgórnym