Czy to Twoja firma?

Zakład Karny w Herbach praca

Herby

Jesteśmy Zakładem Karnym w Herbach, instytucją o głęboko zakorzenionej historii i ważnej roli w systemie służby więziennej Polski. Nasza działalność rozpoczęła się 16 lutego 1990 roku, kiedy to otworzyliśmy nasze drzwi jako zakład półotwarty dla recydywistów. Z biegiem lat ewoluowaliśmy, dostosowując naszą ofertę do zmieniających się potrzeb społecznych i prawnych, wprowadzając oddziały dla tymczasowo aresztowanych, a także dla młodocianych i dorosłych odbywających karę pozbawienia wolności po raz pierwszy.

Jesteśmy dumni z tego, że nasz zakład karny oferuje różne typy oddziałów: zamknięte i półotwarte, zarówno dla młodocianych mężczyzn, jak i dla dorosłych. To pozwala nam na indywidualne podejście do każdego osadzonego, z uwzględnieniem jego potrzeb i możliwości resocjalizacji. Nasze działania są skoncentrowane na przygotowaniu skazanych do powrotu do społeczeństwa jako odpowiedzialnych obywateli.

Zakład Karny w Herbach to nie tylko miejsce odbywania kary, ale również przestrzeń, gdzie skazani mają możliwość pracy i rozwoju. Zatrudniamy 120 skazanych, którzy angażują się w różnorodne prace zarówno na terenie jednostki, jak i poza nią, współpracując z 10 firmami zewnętrznymi. To świadczy o naszym zaangażowaniu w proces resocjalizacji i aktywizacji zawodowej osadzonych.

Jako organizacja rządowa podlegająca Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Katowicach, jesteśmy zobowiązani do utrzymania najwyższych standardów w zakresie bezpieczeństwa i etyki. Choć nie możemy podać szczegółów dotyczących naszej misji czy wartości, które nami kierują, to codziennie dążymy do tego, aby nasze działania były odzwierciedleniem odpowiedzialności społecznej i poszanowania dla godności każdej osoby.

Zakład Karny w Herbach to miejsce, gdzie przeszłość i przyszłość spotykają się w teraźniejszości, aby tworzyć lepsze jutro dla tych, którzy znaleźli się na rozdrożu życiowym. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do dialogu na temat przyszłości resocjalizacji w Polsce.

Zakład Karny w Herbach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Zakład Karny w Herbach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Karny w Herbach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Karny w Herbach

Siedziba główna

Zakład Karny w Herbach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Karny w Herbach
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Katowice
  3. Blachownia
  4. Bydgoszcz
  5. Jelcz-Laskowice
  6. Kalety
  7. Kielce
  8. Myszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Karny w Herbach - oferty archiwalne

  • Strażnik działu ochrony zakładu karnego w herbach

    • Herby
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dozorowanie, doprowadzanie, kontrola osadzonych;
      Patrolowanie terenu, służba wartownicza;
      Realizacja obowiązków w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności;
      Zapewniania bezpieczeństwa;
      Realizacja obowiązków z bronią palną;
      Służba w dni wolne, święta oraz w porze nocnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie branżowe
      • Inne wymagania: Mile widziane z zakresu bezpieczeństwa lub służb mundurowych, mile widziane doświadczenie z pracą z bronią palną lub odbyta służba wojskowa, art. 38 Ustawy o Służbie Więziennej oraz wysoka sprawność fizyczna, dyspozycyjność, mile widziane uprawnienia instruktorskie lub z zakresu pierwszej pomocy. Mile widziana znajomość języków obcych, poziom znajomości: w stopniu komunikatywnym. Szczegółowe informacje na stronie (rekrutacja).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 327 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System czasu pracy: wielozmianowy; Różne godziny pełnienia służby, różne dni tygodnia zgodne z rozkł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Młodszy psycholog działu penitencjarnego zakładu karnego w herbach

    • Herby

      prowadzenie oddziaływań psychologicznych wobec osób osadzonych; realizacja praw i obiwiązkó wobec osadzonych zgodnie z przepisami Kodeksu Karnego Wykonawczego; zapewnienia bezpieczeństwa, służba w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, służba także w dni wolne i święta;

      Kontakt: Okręgowy Inspektorat SW w Katowicach
      40-950 Katowic, ul. Mikołowska 10
      tel: 32 208 44 75, 208 45 12 (pon-pt od 8:00 do 15:00)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Podstawy obsługi komputera i pakietu MS OFFICE
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek psychologia; mile widziane doświadczenie w pracy pokrewnej; uprawnienia/ umiejętności: art. 38 Ustawy o Służbie Więziennej oraz wysoka sprawność fizyczna, dyspozycyjność, mile widziane uprawniania instruktorskie, znajomość języka migowego, pierwszej pomocy. Mile widziana znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym. Szczegółowe informacje orazy wymagane dokumenty do pobrania na stronie (rekrutacja)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 050 PLN
  • Mł. pielęgniarka ambulatorium z izbą chorych zakładu karnego w herbach

    • Herby

      Asystowanie lekarzom zatrudnionym w ambulatorium, prowadzenie dokumentacji medycznej osadzonych, wydawanie leków, realizacja zaleceń lekarskich, realizacja obowiązków w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności, doraźna służba w dni wolne, święta lub w ponadnormatywnym wymiarze jeżeli wymaga tego potrzeba służby

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wyksz. uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarza/pielęgniarka. Wyksz. uprawniające do wykonywania zawodu pielęgniarza/pielęgniarki, czynne prawo wykonywania zawodu pielęgniarza/pielęgniarki. Doświadczenie zawodowe nie jest wymagane (mile widziane doświadczenie w służbie zdrowia), uprawnienia/umiejętności zawarte w art. 38 Ustawy o Służbie Więziennej oraz prawo wykonywania zawodu pielęgniarza/pielęgniarki, mile widziane szkolenia z zakresu służby zdrowia. Mile widziana znajomość języków obcych w stopniu komunikatywnym. Mile widziana znajomość językó obcych na poziomie komunikatywnym. Szczegółowe informacje na stronie (rekrutacja).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

Pracodawcy w Herbach