Czy to Twoja firma?

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej praca

Olsztyn

Od ponad stulecia, jako Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej, jesteśmy filarem sprawiedliwości i bezpieczeństwa w Polsce. Nasza historia sięga roku 1919, kiedy to zrodziła się misja ochrony społeczeństwa poprzez skuteczne wykonywanie kar pozbawienia wolności oraz tymczasowego aresztowania. Zlokalizowani w sercu Warszawy, przy ul. Rakowieckiej 37a, jesteśmy formacją umundurowaną, uzbrojoną i apolityczną, działającą pod egidą Ministra Sprawiedliwości.


Nasza organizacja jest wyrazem zaangażowania w utrzymanie porządku publicznego i zapewnienie bezpieczeństwa obywatelom. Jako służba z bogatą tradycją, kładziemy nacisk na profesjonalizm i etykę, co przekłada się na wysoką jakość realizowanych przez nas zadań. W naszych działaniach kierujemy się zasadami, które są fundamentem naszej codziennej służby, choć nie są one sformułowane w jednoznacznej misji czy zestawie wartości.

Pod dowództwem dyrektora generalnego, płk. Andrzeja Pecki, zespół Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej nieustannie dąży do doskonalenia swoich metod pracy, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się wyzwaniom. Choć nie dysponujemy publicznie dostępnymi danymi na temat naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, nasza stabilność i długotrwała obecność w sektorze są świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas instytucje państwowe i społeczeństwo.

Zapewniamy, że każdego dnia, z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością, realizujemy powierzone nam zadania. Jesteśmy dumni z naszej historii i zobowiązani do ciągłego rozwoju, aby nadal być godnym zaufania partnerem w systemie sprawiedliwości w Polsce.

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej

Mapa Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej

Siedziba główna

Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Olsztyn
 3. Katowice
 4. Pruszków
 5. Chełm
 6. Iława
 7. Wrocław
 8. Koszalin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej - oferty archiwalne

 • Młodszy inspektor działu kwatermistrzowskiego

  Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej
  • Barczewo
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym, preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z zamówieniami publicznymi, mile widziana znajomość ustaw i przepisów w tym zakresie

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące
   • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
   • Inne wymagania: W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: 1) posiadająca obywatelstwo polskie; 2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; 3) korzystająca z pełni praw publicznych; 4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; 5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; 6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; 7) posiadająca co najmniej wykształcenie średnie lub średnie branżowe; Szczegółowe informacje na stronie internetowej: sw.gov.pl (w zakładce praca)

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 4 936 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto: 4936 zł, wynagrodzenie netto: 4097 zł
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Młodszy instruktor zespołu informatyki i łączności

  Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej
  • 3 956 zł / mies.
  • Barczewo
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Rozkład czasu służby w systemie jednozmianowym. Wymagane wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym, znajomość języka angielskiego umożliwiająca rozumienie opisów technicznych, praktyczna znajomość jednego z systemów (Windows/Linux) oraz środowisk wirtualizacji Hyper V, Vmware, znajomość zagadnień sieciowych (routing IP, DNS, TCP/IP, firewalle), znajomość rozwiązań CCTV IP, .

   Wymagania

   • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
   • Inne wymagania: W Służbie Więziennej może pełnić służbę osoba: 1) posiadająca obywatelstwo polskie; 2) posiadająca uregulowany stosunek do służby wojskowej; 3) korzystająca z pełni praw publicznych; 4) która daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; 5) która nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; 6) dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych; Szczegółowe informacje na stronie internetowej: sw.gov.pl ( w zakładce rekrutacja-oferty pracy)

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 956 PLN
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie