YS Poland Autoparts Sp. z o. o.

Czy to Twoja firma?

YS Poland Autoparts sp. z o.o. praca

Zabrze

Jesteśmy globalnym liderem produkcji części dla motoryzacji. Poszukujemy osób chętnych do pracy, odpowiedzialnych, oczekujących wyzwań zawodowych i możliwości rozwoju w wiodącej na rynku firmie YS Poland Autoparts Sp. z o.o.

YS Poland Autoparts Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport praca fizyczna bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy YS Poland Autoparts Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca YS Poland Autoparts Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Parking
  • Program poleceń pracowników
  • Spotkania integracyjne

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa YS Poland Autoparts Sp. z o. o.

Siedziba główna

YS Poland Autoparts Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gorzów Wielkopolski
  2. Gliwice
  3. Warszawa
  4. Radzionków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca YS Poland Autoparts Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Mechanik w dziale Utrzymania Ruchu

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Zabrze

      Szukasz wyzwań , skończyłeś szkołę techniczną i nie wiesz gdzie jest Twoje miejsce ? Zastanawiasz się, w którą stronę powinna zostać skierowana Twoja kariera zawodowa? Może chcesz zmienić pracę na ciekawszą ? DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU JUŻ DZIŚ !

      Zakres obowiązków

      - przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych i oględzin zgodnie z harmonogramem;

      - kwalifikowanie urządzeń do napraw i remontów;

      - bieżące usuwanie awarii;

      - analizowanie dokumentacji i schematów elektrycznych;

      - dokonywanie zmian programowych i sprzętowych na stacjach produkcyjnych;

      - optymalizacja linii produkcyjnych oraz systemu ich kontroli;

      Wymagania

      - wykształcenie minimum średnie o kierunku elektryka lub mechanika

      - gotowość do pracy 3 zmianowej

      - umiejętność analitycznego myślenia

      - mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki

      - doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      - ciekawą pracę pełną wyzwań i nowinek technicznych

      - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

      - pracę w systemie zmianowym;

      - wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

      - szkolenie przygotowujące do pracy.

Pracodawcy w Zabrzu