Czy to Twoja firma?

TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz praca

Mysłowice

Od prawie czterech dekad TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz stoi na straży mobilności naszych Klientów w Mysłowicach i okolicach. Nasza historia to pasja połączona z doświadczeniem, która przekłada się na zaufanie i satysfakcję osób, które powierzają nam swoje pojazdy.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze samochodów - od napraw mechanicznych, przez wymianę opon, aż po serwis klimatyzacji z wykorzystaniem nowoczesnych czynników chłodniczych R1234yf oraz R134a. W naszej ofercie znajdą Państwo również dynamiczną wymianę oleju w skrzyniach biegów, co jest odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych pojazdów.

Rozumiemy, jak ważna jest niezawodność i bezpieczeństwo, dlatego pracujemy na wysokiej klasy, nowoczesnych maszynach i sprzęcie. To pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co jest odzwierciedleniem naszych głównych wartości: zadowolenia Klientów, wysokiej jakości usług oraz ciągłego rozwoju naszego zespołu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferujemy również serwis mobilny opon, dostępny 24 godziny na dobę. To wygodna opcja dla tych, którzy cenią sobie czas i komfort. Ponadto, w naszym asortymencie znajdą Państwo opony wszystkich wiodących marek, co pozwala nam sprostać nawet najbardziej indywidualnym potrzebom.

Jesteśmy dumni z naszej lokalnej obecności w Mysłowicach, gdzie jako firma z tradycjami, nieustannie rozwijamy się, aby zapewniać usługi na najwyższym poziomie. Nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie i innowacyjność to obietnica, którą składamy każdemu Klientowi, który przekracza próg naszego serwisu.

Zapraszamy do TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie Klienta jest naszym priorytetem.

TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz

Siedziba główna

TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Będzin
  2. Bielsko-Biała
  3. Bytom
  4. Katowice
  5. Mysłowice
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TRUCK SYSTEM STOLORZ Jerzy Stolorz - oferty archiwalne

  • Pracownik serwisu ogumienia

    • Mysłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Serwisowanie ogumienia samochodowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik samochodów osobowych

    • Mysłowice

      Praca w serwisie mechanicznym, obowiązki zgodne z oferowanym stanowiskiem. Wykształcenie min. zawodowe, chęć do pracy. Mile widzane doświadczenie zawodowe, ale niekoniecznie może byc osoba do przyuczenia. Praca w Mysłowicach przy ul. Spacerowej w godzinach 8 - 16.

      Oferujemy

  • Kierowca kat c - do obsługi wozu serwisowego

    • Mysłowice

      Praca w serwisie mechanicznym, obowiązki zgodne z oferowanym stanowiskiem. Chęć do pracy. Mile widzane doświadczenie zawodowe, ale niekoniecznie, może byc osoba do przyuczenia. Praca w Mysłowicach przy ul. Spacerowej w godzinach 8 - 16.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C
      • Inne wymagania: chęć do pracy

      Oferujemy

Pracodawcy w Mysłowicach