Czy to Twoja firma?

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu praca

Racibórz
Działalność bibliotek
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna media / pr / reklama / marketing edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. promocji

    Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Ryszarda Kincla w Raciborzu
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      znajduje się na stronie:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 030 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik gospodarczy

    • Racibórz
    • część etatu

      i kwalifikacje:
      - wykształcenie podstawowe;
      - komunikatywność;
      - sumienność;
      - brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach;
      - mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.

      - utrzymywanie czystości w pomieszczeniach biblioteki w Filii nr 2 Ostróg (ul. Bielska 12) i Filii nr 8 przy ul. Żorskiej 2;
      - mycie urządzeń higieniczno-sanitarnych, podłóg, drzwi, lamperii, regałów, okien;
      - konserwacja zniszczonych książek.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN

Pracodawcy w Raciborzu