Czy to Twoja firma?

Usługi Fotograficzne Fotanka Anna Cieśluk praca

Bydgoszcz

Od momentu założenia w 2011 roku, Usługi Fotograficzne "Fotanka" Anna Cieśluk z Bydgoszczy stały się synonimem pasji do fotografii i profesjonalizmu w każdym ujęciu. Nasza historia zaczęła się od chęci zatrzymywania najpiękniejszych chwil w życiu naszych Klientów. Z czasem, nasza oferta ewoluowała, obejmując nie tylko fotografowanie i realizację sesji zdjęciowych, ale także szeroki wachlarz usług, które wspierają zarówno indywidualnych, jak i biznesowych klientów w ich codziennych i wyjątkowych potrzebach.

W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim pasją i zaangażowaniem. Każde zlecenie to dla nas nowa historia do opowiedzenia, nowe wyzwanie, które podejmujemy z entuzjazmem i profesjonalizmem. Jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom nie tylko usługi fotograficzne, ale również kompleksowe rozwiązania z zakresu copywritingu, projektowania graficznego, marketingu internetowego oraz tworzenia stron www. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby współczesnego rynku, który wymaga elastyczności i innowacyjności.

Mimo braku danych na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta oraz nieustannemu dążeniu do doskonałości. Nasze usługi kopiowania i redakcji dokumentów, a także profesjonalne projektowanie, są realizowane z największą starannością i dbałością o detale.

Jesteśmy firmą, która rozwija się razem ze swoimi klientami. Współpracując z nami, możesz być pewien, że Twoje projekty są w rękach ekspertów, którzy do każdego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Nasze doświadczenie i szeroki zakres umiejętności pozwalają nam realizować zlecenia na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z Usługami Fotograficznymi "Fotanka" Anna Cieśluk – gdzie profesjonalizm spotyka się z artystyczną duszą, a każde zlecenie jest traktowane jako szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego. Razem możemy stworzyć niezapomniane obrazy i projekty, które będą cieszyć oko i serce.

Usługi Fotograficzne Fotanka Anna Cieśluk najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy grafika i fotografia

Oferty pracy Usługi Fotograficzne Fotanka Anna Cieśluk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Usługi Fotograficzne Fotanka Anna Cieśluk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Przedstawiciel handlowy ds. OZE

    INVELO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Toruń
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    Polecana
    Dodana

Mapa Usługi Fotograficzne Fotanka Anna Cieśluk

Siedziba główna w Bydgoszczy

Usługi Fotograficzne Fotanka Anna Cieśluk poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Usługi Fotograficzne Fotanka Anna Cieśluk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Usługi Fotograficzne Fotanka Anna Cieśluk - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - grafik fotograficzny (nr 1655)

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie i sprzedaż usług fotograficznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Chęć zdobywania wiedzy, grafika komputerowa, obsługa komputera MS Ofice
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : podstawy znajomości programu Photoshop - koniecznie [Inne] : status studenta/ucznia, brak nałogów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Sprzedawca-grafik (nr 2228)

    • Bydgoszcz
    • 3 000 zł / mies.

      Wymagania

      • Uprawnienia: grafika komputerowa, Chęć zdobywania wiedzy, obsługa komputera MS Ofice
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : podstawy znajomości programu Photoshop - koniecznie [Inne] : brak nałogów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Bydgoszczy