Veolia Industry Polska

Czy to Twoja firma?

Veolia Industry Polska praca

Poznań

Jesteśmy Veolia Industry Polska, Twoim zaufanym partnerem w kreowaniu zrównoważonej przyszłości. Nasza podróż rozpoczęła się 25 lat temu w Poznaniu, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba główna. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, aby dostarczać innowacyjne i efektywne energetycznie rozwiązania dla miast i przemysłu w całej Polsce.

Jako lider w branży energii odnawialnej i ochrony środowiska, specjalizujemy się w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych. Nasze usługi obejmują zarządzanie energią, gospodarkę wodno-ściekową oraz odpadami, co czyni nas jednym z czołowych dostawców w tych obszarach. Z dumą zatrudniamy około 4600 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszą największą siłą i codziennie przyczyniają się do sukcesu naszej firmy.

Nasze rozwiązania są dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Tworzymy systemy zarządzania obiektami i mediami przemysłowymi, które nie tylko są efektywne, ale również przynoszą oszczędności. Wdrażamy indywidualne rozwiązania energetyczne, które wspierają efektywność energetyczną i przyczyniają się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko. Nasze procesy uzdatniania wody technologicznej oraz oczyszczania ścieków przemysłowych to przykład naszego zaangażowania w ochronę zasobów naturalnych.

Jesteśmy częścią Grupy Veolia, co daje nam solidne wsparcie i pozwala na korzystanie z globalnych zasobów wiedzy i doświadczenia. Dzięki temu możemy oferować innowacyjne modele biznesowe i przejmować ryzyko związane z zakresem działalności, co jest naszą wyjątkową przewagą konkurencyjną.

W Veolia Industry Polska wierzymy, że odpowiedzialne zarządzanie zasobami naturalnymi i energia odnawialna to klucz do zrównoważonego rozwoju. Dążymy do tego, aby każde nasze działanie było krokiem w stronę lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Zapraszamy Cię do współpracy i dołączenia do naszej misji tworzenia czystszego i bardziej zielonego świata. Razem możemy więcej!

Veolia Industry Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż energetyka / energia odnawialna

Oferty pracy Veolia Industry Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Veolia Industry Polska

Mapa Veolia Industry Polska

Siedziba główna

Veolia Industry Polska poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Veolia Industry Polska - oferty archiwalne

  • Technik Utrzymania Obiektu

    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • VEOLIA INDUSTRY POLSKA Sp. z o.o.

      specjalizująca się głównie w kompleksowych usługach energetycznych i multitechnicznych dla obiektów przemysłowych, komercyjnych i logistyczno-magazynowych poszukuje kandydatów na stanowisko:

      TECHNIK UTRZYMANIA OBIEKTU

      Zakres obowiązków

      • Bieżąca eksploatacja, konserwacja, przeglądy oraz remonty instalacji i urządzeń technicznych związanych z budynkiem naszego klienta
      • Monitorowanie pracy powierzonych urządzeń oraz usuwanie awarii
      • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych

      Wymagania

      • Doświadczenie w obsłudze instalacji oraz urządzeń budynkowych (mile widziana znajomość budowy)
      • Wykształcenie techniczne (średnie) lub zawodowe (dziedzina elektryka, hydraulika)
      • Uprawnienia SEP grupa 1
      • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o dużym potencjale rozwoju
      • Umowa o pracę – u nas to podstawa
      • Atrakcyjny system wynagradzania
      • Możliwość rozwoju zawodowego oraz osobistego
      • Atrakcyjne benefity (prywatna opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, NNW, karta MultiSport, dofinansowanie do wakacji, bony świąteczne)
      • Pracę w nowoczesnym środowisku technicznym.

    • Tarnowo Podgórne
    • Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków
      • Usuwanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych.
      • Utrzymanie sprawności infrastruktury technicznej obiektu.
      • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (tj. klimatyzacja, wentylacja, elektryka, sanitarne, HVAC).
      • Obsługa codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej, drobne naprawy.
      Nasze wymagania
      • Posiadają doświadczenie w obsłudze instalacji oraz urządzeń budynkowych (mile widziana znajomość budowy).
      • Wykształcenie techniczne (średnie) lub zawodowe (dziedzina elektryka, hydraulika).
      • Uprawnienia SEP grupa 1.
      • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
      To oferujemy
      • pracę w wyjątkowej Spółce Veolii, w której dużo się dzieje i zdobędziesz nowe doświadczenia,
      • przyjazne przyjęcie i dobry klimat od samego początku,
      • współpracę z Zespołem, który zawsze służy radą i pomocą,
      • ciekawą pracę i ciągły rozwój. Lubimy inwestować w podnoszenie kompetencji naszych pracowników,
      • troskę o Twoje zdrowie i kondycję – opieka medyczna (w tym stomatolog), ubezpieczenie NNW oraz dopłata do karty sportowej – to norma’
      • benefity z ZFŚS i inne zgodnie ze standardami Grupy’
      • dodatkowy dzień wolny od pracy (14 sierpnia) Dzień Veolii.

      Wymagania

      • zarządzanie obiektami
      • nieruchomości zarządzanie
      • Admnistrowanie i zarządzanie nieruchomościami
      • obsługa techniczna budynków
      • zarządznie nieruchomościami
      • zarządzanie nieruchomościami-aspekty techniczne
      • Obsługa techniczna obiektu
      • Utrzymanie budynku
      • Administracja obiektem
      • Konserwacja i naprawa
      • Zarządzanie nieruchomościami
      • Administracja Nieruchomości
      • Techniczne utrzymanie nieruchomości

Pracodawcy w Poznaniu