Czy to Twoja firma?

JOB IMPULSE POLSKA sp. z o.o. opinie i informacje

Poznań
"Job Impulse Polska", z siedzibą w Poznaniu, to firma o ugruntowanej pozycji w branży HR, która od ponad 17 lat nieustannie wpływa na kształtowanie polskiego rynku pracy. Nasze usługi obejmują szerokie spektrum działań, od rekrutacji pracowników, poprzez legalizację zatrudnienia cudzoziemców, doradztwo personalne, aż po outsourcing. Prezentujemy wysoką skuteczność i elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb naszych partnerów biznesowych, co roku umożliwiając znalezienie pracy ponad 30 000 osób. Misja firmy, głosząca „Z myślą o ludziach odpowiedzialni w biznesie”, wyraża nasze głębokie zaangażowanie w satysfakcję zarówno klientów, jak i pracowników. Jesteśmy grupą 6 wyspecjalizowanych marek, co stanowi naszą przewagę konkurencyjną i pozwala na kompleksowe odpowiadanie na potrzeby rynku.

Nasze nastawienie na innowacyjność i jakość zostało docenione przez magazyn Forbes, który wyróżnił nas jako jednego z 300 Najlepszych Polskich Pracodawców w roku 2021. Nasza firma współpracuje z cudzoziemcami, co rozszerza naszą perspektywę oraz zwiększa różnorodność w świadczonych usługach. Jako firma, która stale działa zgodnie z przepisami, kładziemy nacisk na wysoką jakość usług, która jest dla nas priorytetem. Zapraszamy do współpracy z "Job Impulse Polska", gdzie nasze doświadczenie i specjalistyczne podejście są gwarancją satysfakcji i efektywności.

Opinie pracowników o firmie JOB IMPULSE POLSKA sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem JOB IMPULSE POLSKA sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie JOB IMPULSE POLSKA sp. z o.o. (4)

4.1

Na podstawie 9 ocen z Google.

Alicja Radke

Alicja Radke

Główne usługi firmy to praca tymczasowa i rekrutacje stałe, które są realizowane zarówno w standardowym modelu, jak i w postaci rekrutacji osób z niepełnosprawnością – w ramach programu TAKpełnosprawni. Na rynku firmę Job Impulse wyróżnia autorskie narzędzie rekrutacyjne strefa:job, która umożliwia w bardzo krótkim czasie dotarcie z informacją o pracy do kandydatów (obecnie ok. 70 tys. aktywnych użytkowników) na terenie całej Polski. Firma posiada doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców.

Dodano: 7 lat temu

Zbigniew Mroziński

Zbigniew Mroziński

Polecam, firma godna zaufania.

Dodano: 4 lata temu

Mistar Rony

Mistar Rony

plz help.sir.Potrzebuję pracy w polsce I drem polska plz help.sir

Dodano: 4 lata temu

Przemysław Kaźmierczak

Przemysław Kaźmierczak

Wyciąć

Dodano: 12 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

JOB IMPULSE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy JOB IMPULSE POLSKA cenią sobie głównie oferowane usługi takie jak praca tymczasowa oraz rekrutacje stałe, które są przeprowadzane w sposób profesjonalny i skuteczny, zarówno w tradycyjny sposób, jak i przez rekrutację osób z niepełnosprawnościami w ramach programu TAKpełnosprawni. Wyjątkowość firmy na rynku podkreślana jest przez istnienie autorskiego narzędzia rekrutacyjnego strefa:job, które umożliwia szybkie dotarcie do około 70 tys. aktywnych użytkowników na terenie całej Polski. Użytkownicy systemu podkreślają jego skuteczność i wartość, jaką daje potencjalnym kandydatom. Firma zyskała także zaufanie klientów dzięki zdobytemu doświadczeniu w zatrudnianiu obcokrajowców, co może być atutem dla kandydatów zainteresowanych międzynarodowym środowiskiem pracy. JOB IMPULSE POLSKA jest postrzegana jako godna polecenia, co świadczy o solidności i wiarygodności przedsiębiorstwa. Kandydatom poszukującym pracy w Polsce firma może oferować pomoc i wsparcie w znalezieniu odpowiedniego stanowiska. Uwagi krytyczne, które pojawiają się, można traktować jako obszary do dalszego rozwoju, co może być interpretowane przez kandydatów jako przejaw dbałości o ciągłe ulepszanie jakości świadczonych usług.

Opinie JOB IMPULSE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

Według dostępnych w internecie opinii, JOB IMPULSE POLSKA SP.Z O.O. jest firmą, która wśród swoich pracowników cieszy się różnymi odczuciami. Pracownicy wypowiadając się o swoich doświadczeniach, wspominają zarówno pozytywne jak i negatywne aspekty pracy.

Pozytywne aspekty
  • Praca może stanowić dobry dodatkowy dochód dla osób szukających elastycznego zatrudnienia.
  • Płatności za wykonaną pracę są realizowane terminowo, co jest ważnym aspektem stabilnej współpracy.
  • W opinii niektórych pracowników, koordynatorzy wykazują się pomocnością i wsparciem, co może przekładać się na lepszą atmosferę pracy.
JOB IMPULSE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - podsumowanie opinii

Podsumowując, opinie na temat JOB IMPULSE POLSKA SP.Z O.O. są różnorodne, z pewnymi pozytywnymi, takimi jak terminowe płatności i pomocni koordynatorzy, oraz aspektami wymagającymi poprawy, takimi jak kultura organizacyjna i warunki pracy. Firma stanowi opcję dla osób szukających dodatkowego źródła dochodu i otwartych na elastyczne formy zatrudnienia. Niemniej jednak, istnieje przestrzeń do wprowadzenia zmian, które mogłyby poprawić ogólną jakość pracy i relacje w miejscu pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: JOB IMPULSE POLSKA sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 05.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - JOB IMPULSE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
"JOB IMPULSE POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Ptasia 10 60-319 Poznań
NIP
7792288367
REGON
300339195
KRS
0000258479
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
08.06.2006
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.20.Z Działalność holdingów finansowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
  • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Poznaniu