Czy to Twoja firma?

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE praca

Szczecin
ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika it (informatyka) księgowość / ekonomia

Oferty pracy ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE

Praca alert - powiadomienia

Praca ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE

  • Pomocniczy pracownik obsługi

    ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE

Siedziba główna

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE - oferty archiwalne

  • Specjalista w zakresie informatyki

    • Szczecin
    • Zakres obowiązków

      - zarządzanie systemem CMS (Typo3),
      - nadawanie i odbieranie uprawnień redaktorom serwisu,
      - umieszczanie treści w serwisie WWW,
      - wykonywanie drobnych prac programistycznych związanych z rozwojem serwisu WWW,
      - prowadzenie wewnętrznych audytów pod kątem spełniania wymogów WCAG,
      - udział we wdrożeniach nowych systemów informatycznych,
      - wykonywanie innych drobnych prac programistycznych,
      - udział we wdrożeniach nowych systemów informatycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Znajomość języka PHP, podstawowa znajomość systemu Linux, podstawowa znajomość technologii webowych (Apache, IIS), znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji, gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów oraz ich wdrażania, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja i zdolność analitycznego myslenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik gospodarczy/placowy

    • Szczecin

      - utrzymanie porządku na terenie wskazanym do sprzątania,
      - koszenie trawników wg potrzeb, grabienie i wynoszenie trawy do kontenera, przycinanie drzew i krzewów, podlewanie roślin i krzewów ozdobnych w okresie wiosenno-letnim,
      - prace ogrodnicze pielenie, nawożenie, dosypywanie kory,
      - odśnieżanie, usuwanie skutków gołoledzi, posypywanie piaskiem/solą ciągów komunikacyjnych i przyległych terenów,
      - mycie, szorowanie, zamiatanie posadzek,
      - drobne prace konserwatorskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
  • Osoba sprzątająca

    • Dziwnów

      Sprzątanie pokoi, domków, części wspólnych, sanitariatów i terenu przy budynkach, prace związane z recepcją w tym kwaterowaniem, więcej informacji w rozmowie telefonicznej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia brutto:3010,00 zł

Pracodawcy w Szczecinie