Czy to Twoja firma?

ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE opinie i informacje

Szczecin

Opinie pracowników o firmie ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZC... (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie ZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZC... (4)

4.1

Na podstawie 109 ocen z Google.

Mirosław Siemieniuk

Mirosław Siemieniuk

Architektonicznie ładnie prezentują się budynki ZUT-u, wpisały sie do krajobrazu Szczecina jak wieża Eifla do krajobrazu Paryża.

Dodano: 6 lat temu

Ela Skórska

Ela Skórska

Największa i najlepsza uczelnia publiczna Szczecina, powstała w 2009 roku w wyniku połączenia Akademii Rolniczej w Szczecinie i Politechniki Szczecińskiej. Połączenie to dobrze służy nowej uczelni, która zajmuje wysokie pozycje w różnych rankingach. Na 11 wydziałach można wybrać studia na 44 kierunkach. Wysoko wykwalifikowana kadra naukowo-dydaktyczna oraz dobrze wyposażone sale dydaktyczne ułatwiają studiowanie. Uczelnia zapewnia miejsca w domach akademickich dla studentów spoza Szczecina.

Dodano: 2 lata temu

jazdan223

jazdan223

Studiowałem i ukonczyłem w późnych latach 90-tych. DrA. Stępniewski - człowiek dzieki któremu nauczyłem się uczyć 😁

Dodano: 9 miesięcy temu

Michał Frankowski

Michał Frankowski

Krótko, prosto i na temat: żenada, z małym plusem "na zachętę". Włodzimierz Kiernożycki, Antoni Wiliński, Piotr Piela... Pozdrawiam przede wszystkim WI ZUT oraz starą część kadry uczelni. Część nauczycieli, m.in. pani Halina Kleczewska, nie wie, jaki jest ich cel nauczania oraz jak w ogóle przekazywać wiedzę. Szczególne BRAWA dla osób zarządzających kadrą, które dopuszczają do tego typu sytuacji, gdy nauczyciel nie potrafi przeprowadzać zajęć i tłumaczyć, podczas gdy wszyscy uważnie słuchają i są wręcz głodni wiedzy, oczywiście przekazanej w *odpowiedni* sposób. Zdarzyły się przypadki nauczycieli, którzy się naprawdę starają, jednakże nie w tym rzecz. Rzecz w tym, że jesteście zobowiązani do nauczania wszystkich przedmiotów, a na razie macie przewagę jedynie dzięki swoistemu monopolowi w woj. zachodniopomorskim i nowej kampanii marketingowej po połączeniu PS z AR. Prawdą jest, że mamy wręcz "nadwyżkę" osób z wykształceniem wyższym, aczkolwiek czy dobrym wyjściem jest zatrudnianie niekompetentnych nauczycieli? Zróbcie emerytom przysługę i nakażcie im odejść. Do tego zabawne zagrywki ze studentami zaocznymi, kiedy za Wasze niewywiązywanie się z umowy, my - uczniowie - jesteśmy "zmuszani" na naukę do 21. Wasza uczelnia nijak jest przygotowana i dostosowana do studiowania zaocznego - to jest fakt. Kolejnym faktem jest to, że NIE POTRAFICIE NAUCZAĆ. Co się dziwić, gdy zatrudniacie osoby po 60/70-tce, którym szare komórki wymierają z coraz szybszym pędem z dnia na dzień. Do pracowników ZUT-u, przede wszystkim WI: jeśli chcecie być poważnie traktowani, zachowujcie się poważnie. Studia dużo potrafią człowieka nauczyć, nie utrudniajcie tego. Jeśli chcesz być kolejnym szarym studentem, lubisz "podłechtywać" ego profesorów (które można także zauważyć nawet po zwykłym spojrzeniu na auto) oraz świetnie uwydatniać, jak bardzo dobrze słuchasz wykładowcy, a jednocześnie się poduczyć, posłuchać naukowych twierdzeń, nie wynosząc z tego wiele w praktyce, wybierz ZUT. Oj tak, tak... ZUT! A najlepiej Wydział Informatyki. Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia!

Dodano: 10 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Opinie o pracodawcach w Szczecinie