Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej

Czy to Twoja firma?

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej praca

Bielsko-Biała

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej jest uczelnią niepubliczną prowadzącą studia niestacjonarne i podyplomowe na kierunku Informatyka oraz kursy zawodowe. Główną misją uczelni jest kształcenie specjalistów z następujących obszarów: grafiki komputerowej, programowania, web developmentu, e-marketingu i administracji sieciami; którzy będą tworzyć lokalny rynek IT. Uczelnia posiada nowoczesną i kompleksową infrastrukturę IT, wykwalifikowaną kadrę praktyków z branży, a jej budynek mieści się w samym centrum Bielska-Białej.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Nauczyciel Bielsko-Biała
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej

Siedziba główna

Praca Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej - oferty archiwalne

  • Nauczyciel /ka akademicki /ka - doktor z dziedziny nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie info

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Bielsku-Białej ogłasza konkurs na stanowisko nauczyciela akademickiego z kierunku: informatyka.

      Zakres obowiązków

      Zadania na stanowisku:

      • prowadzenie zajęć do przedmiotów informatyczno-technicznych w formie: wykładów i ćwiczeń,
      • realizacja zajęć w oparciu o standardy nauczania na kierunku,
      • prowadzenie zajęć zarówno w formie stacjonarnej, jak i zdalnej przy użyciu platform e-learningowych,
      • aktywne uczestnictwo w pracach organizacyjnych Uczelni w zakresie rozwoju i promocji kierunku oraz tworzenia dokumentacji.

      Wymagania

      Od kandydata oczekujemy:

      • stopnia doktora w dziedzinie nauk technicznych w zakresie Informatyki,
      • aktywnego uczestnictwa w projektach komercyjnych z branży IT,
      • biegłości w co najmniej jednym z nowoczesnych języków programowania (Java, Python, C++),
      • doświadczenia w zakresie realizacji zajęć dydaktycznych na uczelni,
      • zaangażowania w nauczanie studentów, gotowości do wprowadzania innowacji dydaktycznych.

      W procesie rekrutacji ze szczególnym uwzględnieniem będą brane następujące kryteria: doświadczenie w branży IT zdobyte poza uczelnią, umiejętność nowoczesnych form prezentacji wiedzy, rozwinięte umiejętności komunikacyjne, otwartość i chęć współpracy ze studentami.

      Oferujemy

      • współtworzenie dynamicznej i nowoczesnej prywatnej uczelni skupiającej obecnych i przyszłych informatyków regionu południowego śląska/Beskidów,
      • swobodę w doborze formy i treści prowadzonych zajęć,
      • możliwość przeprowadzania własnych projektów badawczo-rozwojowych ze współudziałem najzdolniejszych studentów regionu,
      • elastyczne możliwości planowania terminów zajęć (zajęcia odbywają się w piątki wieczorem i soboty),
      • konkurencyjne wynagrodzenie.

      Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania następujących dokumentów aplikacyjnych:

      • CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych,
      • listu motywacyjnego skierowanego do Rektora WSIZ,
      • kopii dyplomu doktorskiego.

      Dokumenty prosimy przesyłać na adres mailowy biurowsiz@gmail.com wpisując w tytule Praca Wykładowca WSIZ lub złożyć osobiście w Dziekanacie Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, ul. Legionów 81, 43-300 Bielsko-Biała WSIZ, (tel. 33 822 90 70).

      Termin składania dokumentów upływa z dniem 11.09.2022.
      Planowany termin zatrudnienia: 01.10.2022.

      Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Bielsku-Białej