P.H.U. JANOTA Krzysztof Janota

Czy to Twoja firma?

P.H.U. JANOTA Krzysztof Janota praca

Cieszyn

Od ponad dwóch dekad jesteśmy z Wami, dostarczając nie tylko smak, ale i zdrowie prosto do Waszych drzwi. P.H.U. "JANOTA" to nie tylko firma, to pasja, którą dzielimy się z naszymi klientami od 1998 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą przygodę z gastronomią. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Ogrodzonej, gdzie codziennie dbamy o to, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie.


Specjalizujemy się w cateringu dietetycznym, który jest odpowiedzią na potrzeby tych z Was, którzy pragną zdrowo się odżywiać, ale nie zawsze mają czas na przygotowywanie posiłków. Nasz blog o zdrowiu, treningach i żywieniu to skarbnica wiedzy, która inspiruje i motywuje do zmian na lepsze. Wierzymy, że zdrowe nawyki żywieniowe są kluczem do dobrego samopoczucia i energii na cały dzień.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty zawsze są świeże i najwyższej jakości. To nasz priorytet i obietnica dla Was. Dzięki naszemu panelowi klienta, każdy z Was ma kontrolę nad swoim zamówieniem – od edycji dni dostawy po zmianę adresu. Wszystko to, aby dostarczyć Wam wygodę i elastyczność, której oczekujecie.

Rozumiemy, jak ważne jest zdrowe odżywianie, dlatego oferujemy nie tylko smaczne, ale i zbilansowane posiłki. Nasze konsultacje z dietetykami to szansa na indywidualne dopasowanie diety do Waszych potrzeb i celów. A nasza bezproblemowa dostawa z zachowaniem niskiej temperatury gwarantuje, że każdy posiłek dotrze do Was w idealnym stanie.

W P.H.U. "JANOTA" każdy dzień to nowe wyzwanie i możliwość, aby dostarczać Wam usługi, które ułatwiają życie i pozwalają cieszyć się zdrowiem. Zapraszamy do wspólnej podróży w świat smaku i dobrego samopoczucia. Razem z nami odkryjcie, jak pyszne może być zdrowe jedzenie!

Oferty pracy P.H.U. JANOTA Krzysztof Janota

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. JANOTA Krzysztof Janota

Mapa P.H.U. JANOTA Krzysztof Janota

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
P.H.U. JANOTA Krzysztof Janota
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Cieszyn
  3. Katowice
  4. Kraków
  5. Żywiec
  6. Gliwice
  7. Warszawa
  8. Bydgoszcz
  9. Iława
  10. Rybnik

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Cieszynie