Czy to Twoja firma?

SCC sp. z o.o. praca

Olsztyn

Jesteśmy SCC - twoim zaufanym partnerem w dziedzinie kompleksowych usług cateringowych. Nasza historia rozpoczęła się w 2020 roku w malowniczym Olsztynie, ale nasze kulinarne podróże szybko przeniosły nas poza granice miasta. Z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, niezależnie od tego, czy jest to kameralne przyjęcie rodzinne, czy prestiżowy bankiet firmowy.

Nasza oferta to nie tylko smakowite posiłki, ale przede wszystkim doświadczenie i profesjonalizm, którym się dzielimy. Rozumiemy, jak ważne są detale, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi cateringowe są doceniane zarówno w Krakowie, jak i w wielu innych miejscowościach w Polsce.

Jakość i niezawodność to dla nas nie tylko puste słowa. Są one potwierdzeniem zaufania, jakim obdarzają nas nasi klienci. Nasza firma, dzięki wsparciu finansowemu z programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", zyskała dodatkową stabilność, co pozwala nam na ciągły rozwój i podnoszenie standardów obsługi.

W SCC wierzymy, że każde spotkanie, każda uroczystość może stać się niezapomnianym doświadczeniem, a odpowiednio dobrany catering to klucz do sukcesu każdego wydarzenia. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem stworzymy wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

SCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Specjalista ds. HR Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy SCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Area Sales Manager Poland

    SMART-HR
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Store Manager - Kierownik Magazynu

    Shannon Precision Engineering Limited
    • Irlandia
    • 17 500-19 250 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Manager ds. Dotacji

    SMART-HR
    • Olsztyn
    • praca zdalna
    Dodana

Mapa SCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Olsztynie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Barczewo
  5. Lubawa
  6. Nowe Miasto Lubawskie

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SCC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Brygadzista/brygadzistka

    • Olsztyn
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sporządzanie grafików, zamówień, protokołów. Zarządzanie podległym zespołem. Nadzór nad realizacją usług. Monitorowanie jakości świadczonych usług.
      Godziny pracy 7-15

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w branży usług porządkowo-czystościowych. Znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka biurowa

    • Zambrów

      sprzątanie pomieszczeń biurowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Olsztynie