Czy to Twoja firma?

PHU AUTO - BŁYSK Paweł Brzyski praca

Rzeszów

Od ponad dwóch dekad, PHU AUTO - BŁYSK Paweł Brzyski jest synonimem zaufania i jakości w sercu Rzeszowa. Nasza historia sięga 1997 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą przygodę z branżą motoryzacyjną. Od tamtej pory, nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w konserwacji i naprawie pojazdów samochodowych, dbając o to, aby każdy samochód opuszczał nasz serwis w idealnym stanie. Rozumiemy, jak ważny jest czas naszych klientów, dlatego pracujemy szybko, ale przede wszystkim skrupulatnie. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż pojazdów osobowych i furgonetek, co czyni nas kompleksowym partnerem dla wszystkich miłośników czterech kółek.

Nie zapominamy również o pasjonatach aktywności fizycznej, oferując sprzedaż detaliczną sprzętu sportowego. Wierzymy, że ruch to zdrowie, a odpowiedni sprzęt jest kluczowy dla osiągnięcia sportowych celów.

Dodatkowo, nasze usługi rozszerzają się na magazynowanie i przechowywanie towarów, co pozwala naszym klientom na bezpieczne i wygodne przechowanie ich przedmiotów. Z kolei nasza oferta pralnicza zapewnia, że zarówno odzież włókiennicza, jak i futrzarska naszych klientów zawsze będzie wyglądać nienagannie.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy certyfikatów, to nasza długoletnia obecność na rynku i lojalność klientów są dla nas najlepszym świadectwem jakości. Nasze usługi są naszą wizytówką, a zadowolenie klientów – naszym priorytetem.

W PHU AUTO - BŁYSK Paweł Brzyski zawsze stawiamy na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – niech nasza historia stanie się częścią Waszej motoryzacyjnej przygody.

PHU AUTO - BŁYSK Paweł Brzyski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PHU AUTO - BŁYSK Paweł Brzyski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU AUTO - BŁYSK Paweł Brzyski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU AUTO - BŁYSK Paweł Brzyski

Siedziba główna w Rzeszowie

Praca PHU AUTO - BŁYSK Paweł Brzyski - oferty archiwalne

  • Pracownik myjni samochodowej / serwisant opon

    PHU AUTO - BŁYSK Paweł Brzyski
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Mile widziane prawo jazdy kat C.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Rzeszów

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie. Możliwa praca dla studenta na umowę zlecenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie