Czy to Twoja firma?

AGRO-SERVICE PIOTR KULAK praca

Katowice
AGRO-SERVICE PIOTR KULAK to renomowana firma sprzątająca z Katowic, która od 1989 roku nieustannie podnosi standardy w branży utrzymania czystości. Zatrudniając ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, specjalizuje się w profesjonalnym sprzątaniu obiektów o różnym przeznaczeniu, od biur po przestrzenie przemysłowe. Misją firmy jest zapewnienie najwyższej jakości usług, wykorzystując innowacyjne technologie i środki czystości, co gwarantuje satysfakcję klientów i dbałość o środowisko. AGRO-SERVICE PIOTR KULAK wyróżnia się na rynku dzięki ponad ćwierćwiecznemu doświadczeniu, które przekłada się na niezawodność, dokładność i elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb klientów, jednocześnie promując ciągłe doskonalenie i wprowadzanie nowatorskich rozwiązań.
AGRO-SERVICE PIOTR KULAK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy AGRO-SERVICE PIOTR KULAK

Praca alert - powiadomienia

Praca AGRO-SERVICE PIOTR KULAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AGRO-SERVICE PIOTR KULAK

Siedziba główna

AGRO-SERVICE PIOTR KULAK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
AGRO-SERVICE PIOTR KULAK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Skawina
  6. Chorzów
  7. Łódź

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AGRO-SERVICE PIOTR KULAK - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania czystości

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie wewnątrz budynków, w tym mycie okien, przeszkleń, doczyszczanie posadzek. Obsługa maszyn czyszczących.

      Miejsce wykonywania pracy: Kraków, ul. Warszawska

      Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia.

      godz. pracy: 15-19 lub 18-22

      Możliwość umowy zlecenia lub całego etatu do uzgodnienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: dokładność, chęci do pracy
      • Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik sprzątania z prawem jazdy kat. b

    • Kraków
    • pełny etat

      kierowca, sprzątanie, w tym pranie wykładzin, pastowanie podłóg, mycie okien, obsługa maszyn czyszczących, koszenie terenów zielonych, przycinka drzew i krzewów

      umowa o pracę lub zlecenie

      Miejsce pracy : Kraków

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B *
      • Inne wymagania: mile widziane badania wysokościowe do pracy powyżej 3 metrów, doświadczenie w obsłudze maszyn czyszczących, w koszeniu terenów zielonych, przycince drzew i krzewów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę lub zlecenie
  • Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

    • Kraków

      Sprzątanie wewnątrz budynków, w tym mycie okien, przeszkleń, doczyszczanie posadzek (mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn czyszczących) oraz na terenie zewnętrznym.
      Miejsce wykonywania pracy: obiekty zlokalizowane na terenie Krakowa oraz Balic.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: obiekty zlokalizowane na terenie Krakowa oraz Balic

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00 [Wymiar czasu pracy] : na początek umowa zlecenie, umowa o pracę

Pracodawcy w Katowicach