Czy to Twoja firma?

DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI praca

Jejkowice

Od ponad dwóch dekad jesteśmy z Wami, dostarczając niezawodne usługi w branży budowlanej. Nasza firma, DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI, z siedzibą w malowniczych Jejkowicach, rozpoczęła swoją przygodę z budownictwem w 1995 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w wynajmie maszyn budowlanych, które są niezbędne do realizacji szerokiego zakresu prac ziemnych, wyburzeń i rozbiórek. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest niezawodność sprzętu w tej branży, dlatego dbamy o to, by nasze maszyny były zawsze gotowe do działania i spełniały wszelkie normy bezpieczeństwa.

Równie ważna dla nas jest jakość świadczonych usług. Nasze doświadczenie i współpraca z najlepszymi fachowcami w branży pozwalają nam zagwarantować obsługę na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni, że możemy oferować Państwu kompleksowe usługi, które obejmują nie tylko prace ziemne, ale również budowę sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, montaż przepompowni ścieków oraz osuszanie budynków. Zajmujemy się także instalacją przydomowych oczyszczalni ścieków oraz szamb ekologicznych, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska.

Nasza firma jest synonimem solidności i profesjonalizmu. Przez lata zdobyliśmy zaufanie klientów, realizując projekty zarówno małe, jak i duże, zawsze z troską o najdrobniejsze detale. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województw śląskiego, opolskiego i małopolskiego, ale jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i możliwości.

W DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI wierzymy, że każdy projekt to opowieść o współpracy, zaufaniu i dążeniu do doskonałości. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i rozpoczęcia nowego rozdziału w realizacji Państwa planów budowlanych. Razem możemy więcej!

DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI

Siedziba główna

DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI - oferty archiwalne

  • Operator mini koparki

    DOBROWOLSKI ŁUKASZ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA DOBROWOLSKI
    • Jejkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Osoba z doświadczeniem i uprawnieniami na mini koparki. Praca na terenie miasta Rybnika również dla seniorów oraz obywateli Ukrainy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 584 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator koparko-ładowarki

    • Jejkowice

      Osoba z doświadczeniem i uprawnieniami na koparko-ładowarki. Praca na terenie miasta Rybnika również dla seniorów oraz obywateli Ukrainy. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Operator koparkoładowarki wszystkich typów kl. III

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jejkowicach