Czy to Twoja firma?

Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa praca

Warszawa

W sercu Warszawy, przy ulicy Ogrodowej, znajduje się instytucja, która jest fundamentem dla sprawiedliwości w dzielnicy Mokotów – Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa. Jesteśmy dumnym reprezentantem wymiaru sprawiedliwości, który na co dzień dba o to, aby prawa i wolności obywateli były przestrzegane zgodnie z literą prawa.

Nasza działalność koncentruje się na obszarach prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz spraw dotyczących nieletnich. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzimy do każdej sprawy, mając na uwadze dobro i sprawiedliwość. Oferujemy również usługi związane z księgami wieczystymi, zapewniając rzetelne i aktualne informacje, które są niezbędne zarówno dla indywidualnych obywateli, jak i przedsiębiorców.

Jako instytucja finansowana z budżetu państwa, naszym priorytetem jest zapewnienie dostępu do usług prawnych wszystkim, którzy ich potrzebują. Działamy wyłącznie na poziomie lokalnym, skupiając się na potrzebach społeczności, której służymy. Nie posiadamy międzynarodowej obecności, ponieważ nasza misja jest ściśle związana z obszarem, na którym działamy.

W naszej pracy kierujemy się wartościami, które są nieodłącznym elementem wymiaru sprawiedliwości. Choć nie zostały one wyraźnie zdefiniowane w formie misji, to każdego dnia staramy się je realizować poprzez uczciwość, rzetelność i poszanowanie dla każdego człowieka.

Nie rywalizujemy na rynku w tradycyjnym sensie, ale jesteśmy świadomi, że jakość naszych usług ma bezpośredni wpływ na postrzeganie wymiaru sprawiedliwości w Polsce. Dlatego nieustannie dążymy do doskonalenia naszych procedur, aby każda osoba, która przekracza próg naszego sądu, czuła, że jest traktowana z należytym szacunkiem i profesjonalizmem.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i doświadczenia zaangażowania, z jakim podchodzimy do naszej roli w społeczeństwie. Jesteśmy tutaj, aby służyć pomocą i zapewnić, że sprawiedliwość jest dostępna dla każdego.

Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa

Praca alert - powiadomienia

Praca Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa

Siedziba główna / Biuro Obsługi Interesantów: Dla Wydziału: III, VIII i XIV Karnego i XII Wykonywania Orzeczeń

Punkt Obsługi Interesantów: Dla Wydziałów Ksiąg Wieczystych: VI, VII, IX, X, XIII

Dla Wydziału XV Ksiąg Wieczystych

Dla Wydziału: I Cywilnego, II Cywilnego, Sekcji Nakazowej II Wydziału Cywilnego i V Wydziału Rodzinnego i Nieletnich, XVI Cywilnego

Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Nasielsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa - oferty archiwalne

  • Stażysta w wydziałach orzeczniczych sądu rejonowego dla warszawy-mokotowa w warszawie (nr ref. kd-11

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarządzeń (m.in. wysyłanie do stron orzeczeń, nakazów, wezwań, zapytań i innej korespondencji)
      - czynności związane z obsługą systemów ewidencyjnych akt sądowych
      - protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach
      - archiwizowanie akt procesowych oraz sporządzanie akt zastępczych i rachunków dla biegłych i świadków

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: obsługa MS Office, System operacyjny Windows
      • Inne wymagania: niezbędne: 1. wykształcenie minimum średnie oraz zdany egzamin maturalny, 2. obywatelstwo polskie, 3. pełna zdolność do czynności prawnych, 4. niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, 5. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku. 6. znajomość techniki pracy biurowej, w tym bardzo dobra umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office Word i Excel), 7. umiejętność obsługi komputera, w tym szybkiego pisania dodatkowe: 1. umiejętność bezwzrokowego pisania na komputerze, 2. doświadczenie w pracy biurowej, 3. znajomość ogólnych zagadnień z zakresu ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych oraz Regulaminu urzędowania sądów po szechnych. 4. prawidłowe redagowanie pism, dokumentów i informacji, 5. umiejętność pracy w zespole, 6. umiejętność planowania i organizowania własnej pracy. Obowiązki: - wykonywanie wydanych w sprawach sądowych zarządzeń (m.in. wysyłanie do stron orzeczeń, nakazów, wezwań, zapytań i innej korespondencji) - czynności związane z obsługą systemów ewidencyjnych akt sądowych - protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach - archiwizowanie akt procesowych oraz sporządzanie akt zastępczych i rachunków dla biegłych i świadków Lokalizacja miejsca pracy: 1. ul Ogrodowa 2. ul. Płocka 4 miejsca pracy - umowa na czas określony 4 miejsca pracy - umowa na na czas określony w celu zastępstwa Pełna treść oferty:

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 698 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek stażowy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie